Kameraman 25.6.2022 Benice

29. bře 202260

Dobrý den, sháníme kameramana na svatbu v barokním statku Benice (kousek od Prahy), fotografa již máme. Máme zájem o natočení příprav, obřadu, hostiny = cca téměř skoro celého dne, klip by měl být takový, aby tam nebyla jen podkresová hudba a vše beze slov, ale i proslov u obřadu, proslov otce, atd. Pokud bude mít třeba k dispozici i fotokoutek, bude to fajn, ale není nutné. Děkuji 🙂 Romča.

• Dobrý den Romčo,

rád natočím vaše svatební video. Mrkněte na mé stránky, najdete tam bližší informace.

Luboš.

• Ahoj,
    Mrkni na moji praci.

Tomas

• Krásný den, slečno Romčo,

U nás v Czech Social Production už jsme svateb zažili nespočet svateb a bylo by nám ctí, kdybychom mohli být součástí i té Vaší. Natáčíme, fotíme a dokážeme Vám pomoci i se zařízením DJ nebo květinové výzdoby. 🙂 Všechno potřebné o nás najdete na webu.

Ve zprávách ode mě kdyžtak máte více informací, rádi Vám pomůžeme se sestavením toho nejvhodnějšího balíčku na míru právě pro Vás.

S pozdravem,
    Tomáš Turek Czech Social Production s.r.o.

• Sponzor fóra
  • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, mrkněte na naše stránky a vyberte si svůj svatební balíček 🙂

Přeji hezký den

Fürst

• @romi_82  Dobrý den.
    Rád vám váš Svatební den natočím, mám ještě volný termín. Více informací na mém profilu.
    S přáním hezkého dne Roman Bláha

• @romanbla  Dobrý den, moc děkuji za zprávu, ale už jsme kameramana našli. Přeji Vám hezký den, Romana.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Svatební kameraman a fotograf
    Miluju svatby, to je celé. Jsem z Brna a natáčím po celé ČR i SR i po světě. ♥
    Natáčím na digitální filmovou kameru, i na klasický 8mm film
    Kdekoliv po ČR. Video jako krátký klip + delší dokument. Natáčení dronem. Zachycení atmosféry bez přehnané stylizace. Dokumentární focení...
    Články od našich partnerů
    Výběr svatebního termínu podle numerologie
    4 tipy pro moderní a zároveň nadčasové svatební fotografie
    Instax na svatbě jako nevšední zážitek
    Archiv článků od partnerů