Kameraman 22.4. 2017

Hledám šikovného kameramana na svatbu, kterou máme 22.4. 2017 poblíž Blanska. Představovali bychom si video a klip. Kvalitně natočené záběry od někoho kdo to umí a má dobré vybavení. Děkuji za nabídky z ukázkou práce do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka090 Dobrý den, rád Vás uvítám na našem webu, kde naleznete veškeré informace. V případě Vašeho zájmu stačí jen napsat. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pokud Vás zaujme má tvorba, rád budu součástí Vašeho svatebního dne. :-) Jan Syrový
Odpovědět
Profilova fotka
Poslal jsem zprávu ;) Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do SZ. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka090 Dobrý den, rád vám svatební den natočím. Ceník posílam do interní pošty :) S pozdravem Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lenko, poslal jsem SZ. Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Leni, poslal jsem zprávu ;) mějte se skvěle, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky či FB a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na web a třeba Vás zaujmu :) Martin Z. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád se stanu Vaším svatebním kameramanem, o kterém téměř nebudete vědět... :-) Bližší info a ukázky na webu. Samozřejmostí je i ukázka celého svatebního záznamu. Wedding videographer René Matuška
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám natočíme profesionální video profi kamerou v plné kvalitě full hd, všechny informace Vám posílám do Vaší pošty, zdravíme Vás :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasílám nabídku do pošty, Jáchim
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, posílám zprávu a těším se na odpověď :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?