Kameraman 22.10.2016 Ostrava a okolí...

Profilova fotka
Dobrý den, hledáme volného kameramana, který by měl volný termín 22.10.2016 okolí Ostravy. Popřípadě budu vděčná za jakékoliv doporučení či kontakt mimo beremese.cz. Nemáme zájem o předsvatební videoklip, čistě zachycení svatebního dne. Děkuji Vám za nabídky i pomoc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vejumka Dobrý den Vejumko, doporučil bych Vám Tomáše Válka ze Svatebního HDV studia. Kontakt si můžete vygooglit, popř. Vám ho můžu poslat do IP. Na jeho stránkách kromě ukázek tvorby najdete i aktuální ceník. Pokud byste náhodou hledala i fotografa, Váš termín mám ještě volný. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Doporučuju Zdeňka Bártu. Určitě ho půjde vygooglit. Má i web "video svatba cz"
Odpovědět
Profilova fotka
Mockrát děkuji za Vaše doporučení! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám svatební den natočím, jezdíme celou republiku a ceny máme přijatelné pro všechny:) více info posílám do Vaší pošty. zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já nic nedoporučuji, jen že máme stejný termín svatby :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, :-) rád se také nabídnu a dovolím si Vás pozvat na své web stránky, možná Vás osloví některý z klipů v galerii. Samozřejmostí je, že Vám poskytnu k nahlédnutí i na celý svatební fllm Budu se těšit René
Odpovědět
Profilova fotka
@vejumka Dobry den, radi bychom Vam nabidli sve sluzby. Jsme z Ceskeho Tesina, do Ostravy co by kamenem dohodil. Mrknete na nas profil nebo webovky. Vice informaci poslu do zpravy. Hezky zbytek vikendu.
Odpovědět
Profilova fotka
@vejumka @kacato Krásný dobrý den, my sídlíme v Hlučíně. Což je od Ostravy opravdu kousek. Třeba by Vás naše práce oslovila, budeme se těšit na případné setkání. Bližší informace naleznete v odkaze pod tímto textem. S pozdravem Martin Lysek
Odpovědět
Ahoj, pokud můžu doporučit já - http://www.twostudio.cz/ .. je to mlady klucina z Poruby a my ho na svatbě budeme mít také. Mělo ho už plno kamarádu před námi a upřímně se mi jeho videa líbí z Ostravska nejvíc :) a zároveň vychází cenově velmi dobře! :) Snad vybereš dobře! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Z Ostravy je Martin Švec, točí skvěle a je i moc fajn člověk :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mafoto ten je tak super ze mi nedorazil na svatbu!!! pritom jsme byli domluvení
Odpovědět
Profilova fotka
@lorena89 Já s ním dělal tuto svatbu http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie... a tam dorazil a dokonce i točil a spolupráce proběhla v pohodě :-) Pokud jste s ním měla smlouvu a nedorazil, tak beru doporučení zpátky, kaju se a jdu zpytovat svědomí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lorena89 Řekl Vám nějaký důvod proč nedorazil ? Měla jste smlouvu ? Tohle je bohužel problém převážně levných kameramanů. Nabídnou nízkou cenu a když se jim naskytne lepší nabídka, tak natáčení klidně zruší. I tady je spousta nevěst co s tímhle mají nepříjemnou zkušenost. Hledejte reference a trvejte na smlouvách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, říjen je v pohodě a volný ;) všechno info najdete na profilu, budu se moc těšit! Mějte se skvěle, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@video_majek : byli jsme domluveni, jeste rekl, ze kousek od kostela bydli... a domlouvali jsme se na detailech a pak proste nepriel, bude to rok a ani se neozval vubec nic... me to teda fubec nenapadlo, ze si nedorazi... co už... :/ a prave ze reference meli dobre, tak jsem ho vzala
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim jaky mate limit pro kameramana,my jsme meli Kamila Vitaska z Hlucina,neni sice nejlevnejsi,ale jeho prace mluvi za vse,mimo to je to super clovicek..
Odpovědět
Profilova fotka
@vejumka Dobrý den, říjen máme už volnější, včetně Vašeho termínu. Rádi dorazíme. Info Vám zasílám do interní pošty. S pozdravem Vacek Roman, R&L Video
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?