Kameraman, 21.9.2019, Háj ve Slezsku

Profilova fotka
Dobrý den, sháním kameramana, který by nám natočil svatbu dne 21.9.2019 v Mlýně vodníka Slámy, Háj ve Slezsku. Preferuji ty, kteří nemají problém udělat krátký klip (cca do 5 min.) a delši video (minimálně 30 min). Dron by byl milý bonus. :-) Spíše hledám jednoho člověka, ne dva... Kameraman musí počítat s tím, že svatbu bude natáčet i můj děda, který si to nemůže odpustit. Snažila jsem se mu to rozmluvit, ale filmování je jeho koníček a neodpustil by mi, kdyby svatbu natočit nemohl. Ale je to pořád amatér, tak hledám profíka, který nám udělá krásný svatební film a klip. Předem děkuji za nabídky. Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím mám volno, tak když se vám bude líbit moje práce, klidně mi napište a domluvíme se. Mějte se krásně a ať jdou přípravy podle plánu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @katkaz01 rád natočím. Více informací jsem Vám poslal ve zprávě. Pěkný den, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
@katkaz01 dobrý den, info k natáčení posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, Termín máme volný. S dědou si pokecáme a třeba se od sebe navzájem něco naučíme :)) ° Krátký klip do týdne ° Příznivá cena ° Dron - letecké záběry ° Nejsme omezeni časem stráveným na svatbě Celkovou nabídku jsme Vám poslali do interní pošty. S pozdravem Pictures of Moments
Odpovědět
Profilova fotka
@katkaz01 Dobrý den, termín máme zatím volný. Více informací jsem Vám poskytl v soukromé zprávě. Mějte se hezky. S pozdravem Vacek Roman, R&L Video
Odpovědět
Profilova fotka
Všem děkuji za nabídky, kameramana již máme vybraného. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na tomto místě jsem již točil, rád natočím i Vaší svatbu, podrobnosti zasílám do interní zprávy :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?