Kameraman 21.7.2018

Hezký den, sháním kameramana na celý svatební den 21.7.2018, jedná se o Horní Heřmanice u Lanškrouna. Ceník můžete posílat na hanickak@seznam.cz. Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem zprávu na maila ;) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@johankahanka Dobrý den, poslal jsem Vám informace do vašeho emailu, tak se mi ozvěte prosím, že Vám email přišel, děkuji Bajer video
Odpovědět
Dobrý den, děkuji vám obou za emaily, zkouknu a případně se ozvu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na email Vám tedy zasílám více informací :) S pozdravem Matějka, Art Weddings
Odpovědět
Pokud ještě nejste domluvená, zkuste se podívat i na moje stránky, odkaz a další info posílám do zpráv, hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, :-) také jsem Vám poslal nabídku svatebního natáčení na email. Mějte se krásně René Matuška
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám zprávu :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, @johankahanka Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?