Kameraman 18.8.2018. okolí Holešova, Kroměříže?

Našel by se kameraman ?
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a do Kroměříže to taky nemám daleko, víc píšu do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @katy3008 , do soukromé zprávy jsem vám napsal detaily mojí nabídky. Pokud vás moje tvorba zaujme, neváhejte mi napsat. Pěkný den, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @katy3008 Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do soukromé zprávy Vám zasílám více info :) S pozdravem Matějka, Art Weddings
Odpovědět
Dobry den,mela bych taky zajem...jen jeste nevim datum...mohu poprosit taky o vice info ohledne kameramana?
Odpovědět
Ahojky, jestli chcete svatební klip, doporučuji Alžbětu Medlovou. Jsme naprosto spokojení. Přijede kamkoliv, vytvořila krásné video za rozumnou cenu a moc dobře se s ní spolupracuje. tady je odkaz: http://www.beremese.cz/catalog/vendor... Je fakt skvělá!
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád Vaší svatbu natočím. Více informací, kontakt i náhled mé práce naleznete na mém profilu. :) Jan Syrový
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám nabídku :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?