Kameraman 18.7.2015 jižní morava???

Profilova fotka
Nutně, ale nutně sháním kameramana na 18.7.2015, okres Břeclav.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, dovolila jsem si Vám zaslat do soukromé zprávy naší nabídku :-) S přáním hezkého večera, Svačinová S.
Odpovědět
Točil nám svatbu pan Lukeš z Vracova. Jestli máte zájem, dejte vědět, ráda pošlu kontakt a ukázku videa. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, nám točil pan Vojtěšek ze Zaječí - taky můžu klidně poslat kontakt, případně videa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme zatím bez rezervace. Tvoříme moderní dynamická svatební videa. Specializujeme se na krátké aktraktivní klipy včetně delších sestřihů. Jezdíme po celé ČR včetně zahraničí. Více než řeči napoví naše ukázka doposavaní práce na webových stránkách nebo zde pod kartou. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín se nám uvolnil. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Do vaší interní pošty vám zasíláme náš ceník. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín nemám obsazený, pokud vám bude vyhovovat moje nabídka, tak mě kontaktujte přes můj profil, rád vyhovím všem vašim požadavkům, jsem velmi flexibilní. Ukázka videa v mém profilu, nabízím přijatelnou cenu! Hezký den Vlasta Jáchim
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?