Kameraman, 17.8.2019, Vražné

Profilova fotka
Dobrý den, sháním šikovného kameramana na svatbu 17.8.2019 ve Vražném (Rodný dům J.G.Mendela). Ideálně za nějaký rozumný peníz (kromě svatby i stavíme), ale chápu že kvalita něco stojí.. Díky moc, P
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby mám zatím volný. Poslal jsem Vám interní zprávu s nabídkou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @yamsick , termín je volný, rád vaši svatbu natočím. Více informací o mojí nabídce jsem vám zaslal v soukromé zprávě. Pěkný den, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme a natáčíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš ​
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu za rozumný peníz natočím :-) Podrobnosti zasílám do interní zprávy, přeji hezký večer. Fürst production
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím svatební video za rozumnou cenu a plné emocí. emoticon Více info na mém webu. Přeji pěkný den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. :) Informace naleznete na mém webu. Hezký den, Lukáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?