Kameraman - 14.7.2014 - Yard Resort Předboj

Profilova fotka
Dobrý den milé nevěsty, poradíte mi prosím nějakého dobrého a profi kameramana? Svatbu máme 14.7. v Yard resortu v Předboji. Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ladywinter Dobrý den, sice nejsem nevěsta, přesto, pokud se neurazíte, bych Vám rád nabídl své služby. Nastiňte mi, prosím, do SZ Vaši představu, pošlu Vám ceník. Hezký den, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme.. Máme to jen kousek. Více na webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na můj profil a web a když by se vám to líbilo, napište! Budu se těšit 8-) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den my máme svatbu kousek a to v Úžicích 21.07.2017 a taky hledáme dobrého kameramana který by nám svatbu natočil.Děkuji předem za infa.
Odpovědět
Profilova fotka
@ladywinter Dobrý den, veškeré info máte v soukromé poště, včetně cenové nabídky. Mějte se krásně. S pozdravem Vacek Roman, R&L Video.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, jsme mladí, krásní, děláme videa i zábavu. :-) Do zprávy Vám posílám cenovou nabídku Honza.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, spolupracujeme s několika dobrými kameramany. Pokud budete mít zájem, neváhejte nás kontaktovat. Hezký večer
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?