Kameraman 12.9.2015

Dobrý den, sháníme kameramana pro náš svatební den, svatba 12.9.2015 Zlínsko. Děkujeme za nabídky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. Podívejte se prosím na můj web. Najdete tam portfolio i ceník. S pozdravem Miroslava Flam
Odpovědět
Profilova fotka
@hminarikova87 Dobrý večer, zaslal jsem Vám soukromou zprávu. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kolegu Lyska můžeme jen doporučit, opravdový profesionál, který Vám krásně zvěční svatbu. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný! Na Moravě máme také svůj tým, tak by jste nemusela hradit drahou dopravu z Prahy :) Koukněte na ukázky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme zatím bez rezervace. Tvoříme moderní dynamická svatební videa. Specializujeme se na krátké aktraktivní klipy včetně delších sestřihů. Více než řeči napoví naše ukázka doposavaní práce na webových stránkách nebo zde pod kartou. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, v tento termín Vám mohu svatební video natočit. Mám profesionální techniku, díky které následně sestříhám neobyčejné video z Vašeho dne. Podívejte se na mou tvorbu. Přeji krásné letní dny.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme Chilly Production... Natáčíme velké reklamy, hudbení klipy pro nejúspěšnější interprety v CZ i SK ( Dara Rolins, Rytmus, Ektor, Igor Kmeto) a nyní jsme rozšířili své portfolio i na svatební filmy a videa z velkých akcí . Můžete navštívit stránky naší produkce , kde se můžete podívat do sekce svatební video a v případě zájmu nás kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@hminarikova87 Ahoj! V tomto období jsem k dispozici :) Koukni na můj profil a pokud tě zaujme má tvorba, neváhej mě kontaktovat. Budu se těšit :) Adam
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?