Kameraman 11. 6. 2016, Praha

Hledám šikovného kameramana na 11. 6. 2016, Praha, na cca 6 hodin natáčení (obřad, focení, hostina, novomanželský tanec). Prosím o zaslání cenové nabídky do IP. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Tak jak si to představujete již točíme pět let. A je to značka ideál. Od ranních příprav přes obřad, focení a zahájení taneční zábavy-solo atd. Což obnáší cca 7-8 hodin. Vše potom sestříháno do cca 30minut s 4minutovým klipem a klipem s fotografiemi. Mrkněte na můj profil a myslím, že by jste byla spokojená. Většinou dodáváme do 10-14 dní po svatbě, ale umíme i rychleji. Přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám Váš velký den natočím, ceny máme přijatelné, koukněte do Vaší pošty, poslal jsem Vám tam info a ceníky, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1106 Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Dobrý den, děkuji všem za nabídky, již jsme kameramana našli.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@h_annis Dobrý den, děkuji, ale jak už jsem výše psala - kameramana už máme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@videofotofd dobry den,mate někde ukazku videi ,ale svatebnich?
Odpovědět
Profilova fotka
Můžete se podívat na webu....
Odpovědět
Profilova fotka
@videofotofd Dobrý den, máte pouze toto jedno video ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ostatní videa jsou podobná, záleží jen na tom jak se svatebčané baví. Za druhé většinou nemám svolení dále šířit videa. Děkuji za pochopení. Také jsem dělal video v tomto stylu. https://www.youtube.com/watch?v=Qkb_u... Vše záleží na domluvě. Hezký den. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?