Kamera, video + DJ na svatbu 14.8.2015 nedaleko Prahy

Profilova fotka
Prosím, poradíte mi šikovného fotografa (event. dohromady s kameramanem), který fotí nápadité fotky, kde to i lidem sluší? Také mi vypadl DJ, pokud byste věděli o někom, také budu ráda za doporučení. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu zajistit vše co píšete, více informací mám na webu a vše Vám posílám do pošty.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Kdyby byl zájem, shlédněte náš web, kde máme ukázku jak fotografií, tak i videotvorby. Pište nebo volejte, ať máte vzpomínky.. Pohodový den přeje team prostudio2
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme Vám naše služby s 20ti letou zkušeností. Naši práci si můžete prohlédnout na facebooku nebo na našich webových stránkách. Nabízíme profesionalitu, zodpovědný přístup, spolehlivost a maximální nasazení. Specializujeme se na svatební videa již 20 let a jsme připraveni zodpovědět jakékoliv Vaše dotazy :-). Nezapomeňte, že fotografie a video je to jediné co Vám může připomenout Váš krásný den, tak přejeme šťastnou ruku při výběru toho správného profesionála. Věříme, že se rozhodnete správně. Vladimír Dvořák – Dvořák VIDEO.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?