Kameraman a fotograf na svatbu, 8.6.2019, Zlín

Hledám Kameramana a fotografa kteří společně pracují na svatbu 8.6.2019 v okolí Zlína. Prosím cenovou nabídku na celý svatební den.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_sou Zdravím Vás, natočím a kreativně zpracuji celý svatební den za 7000 Kč (videoklip na vaši vlastní hudbu + delší klip). Můžu vám také udělat fotoalbum z fotek, které vytáhnu z videa (natáčím na kvalitní zrcadlovku). Moje webové stránky jsou ...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, my nabízíme foto a video + sehraný tým:) Více informací posíláme do SZ- S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Dobrý den, do Zlína to nemám daleko, termín mám volný, bližší informace posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_sou Dobrý den, Jsme z okolí Zlína. Naši nabídku jsem Vám poslal do pošty. Hezký den Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, věnujeme se jak FOTO tak VIDEO produkci. Po dohodě fotky do týdne, video do 2 týdnů. Možnost i expres foto malé ochutnávky do 24 hod. Pokud máte rádi pohodový přístup a možnost dořešit cenu individuálně na míru, pak určitě napište a třeba najdeme společnou cestu. Hezký den Tým AMAKA manželé Adamcovi
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme a natáčíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám Vám soukromou zprávu s více info :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?