Kamera a foto 27.5.2017 Hradec Králové

Ráda bych poprosila, jestli má někdo typ na celý den na kameramana + fotografa (focení po obřadu - takové ty pěkné fotky např. z rozkvetlého parku) za nějakou rozumnou cenu? Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Pardubic a rád Vám natočím a zpracuji Váš svatební den. Také mohu zajistit i fotografa, informace Vám posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video Pce
Odpovědět
Ahoj, za mě určitě Renča, my ji měli na celý den a naprostá spokojenost. Manžel nesnáší focení a troufám si tvrdit, že tohle focení si užil :) bylo to parádní. posílám odkaz na webové stránky, kde najdeš i kontakt , když bys měla zájem. http://www.aloharenee.com/
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Děláme foto i video. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout svoje služby fotografa, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@xxdanaxx Dobrý den, hlásíme se jako kameramani. Váš termín máme volný, rádi dorazíme. Více informací máte v soukromé poště. S pozdravem Vacek Roman, R&L Video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám nabídneme naše služby. Tvoříme dynamická svatební videa. Více než řeči napoví naše portfolio. V případě zájmu, rád poskytnu více informací. S pozdravem Jan Trnka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den ...kukněte na web :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?