Hledáme kameramana/nku na svatbu Ostrava-Beskydy (24. 6. 2016)

Hledáme kameramana/nku na svatbu BELTINE hotel, Koliba, cesta Beskydy-Ostrava-Beskydy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Rádi Vám nabídneme naše služby. Váš termín máme volný. Navštivte prosím náš web, kde naleznete veškeré informace, ceník, ukázky prací, nebo také třeba reference našich zákazníků. V případě Vašeho zájmu mně kdykoli kontaktujte. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ahoj, mrkněte ke mě na profil anebo na web do sekce videa & klipy, a když se vám to bude zamlouvat, určitě se ozvěte, budu se těšit :) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@lomilomi Dobré ráno, nacházíme se kousek od Ostravy, konkrétně pobýváme v Hlučíně. Beskydy jsou našim druhým domovem. Natáčíme dokumentárním stylem. Třeba by Vás naše práce zaujala. Ukázky naleznete v odkaze pod tímto textem. Přeji pěkný den a krásné nadcházející svátky, plné klidu a radosti. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych Vám rád nabídl mé služby kameramana na svatbě. Navštivte prosím můj web kde naleznete základní info, ukázky i ceny. :-) Hezký den Tomáš Válek
Odpovědět
Profilova fotka
Na BELTINE je nádherně, budete mít krásnou svatbu, letos 2015 jsem tam natáčel https://vimeo.com/145617082 S pozdravem René
Odpovědět
Profilova fotka
@lomilomi Dobrý večer. Poslal jsem Vám nabídku do zpráv. Zkuste se podívat, zprávu zatím nikdo nepřečetl. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lomilomi Dobrý den, poslal jsem Vám info do Vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Děkuji Vám všem, podíváme se na Vaše stránky. Hezký den a děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
@lomilomi Dobrý den, v případě, že ještě stále hledáte kameramana na Vaší svatbu, doporučil bych Vám taky Tomáše Válka, popř. Martina Lyseka ze studia Your Life Video. Pokud byste hledali i fotografa, termín mám volný. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
@lomilomi Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?