Hledáme kameramana na svatbu 28. dubna 2018 v Telči a Staré Říši

Hledáme kameramana na svatbu 28. dubna 2018 v Telči a Staré Říši. Obřad proběhne v kostele ve Staré Říši a hostina bude následovat v Telči (11 km). Chtěli bychom natočit od příprav po první novomanželský tanec. Těšíme se na Vaše nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Kači, mám volno a rád vám svatbu natočím ;) mrkněte ke mě na webovky + posílám zprávu :)) mějte se krásně! Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenka_pepa Ahoj, v Telči jsem už několik svateb natáčel. Posílám zprávu. Bydlím v Žirovnici. Mám to kousek :) Přeji krásný den, Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Termín máme zatím volný. Rádi natočíme Váš svatební den. Výsledky naší práce můžete shlédnout na našem profilu. Nabídku posíláme ve zprávě. Světlana a Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám nabídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @kacenka_pepa Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema, 4K rozlišení! Poslední ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=eNbfY... - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - Foto a Video :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?