Hledáme kameramana na svatbu 14.6.2014, Hranice na Mor.

Chtěla bych poprosit o tip na někoho, kdo umí pěkné svatební video. Děkuji. Okolí Hranic na Moravě.
Odpovědět
René Matuška - videohranice.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, chcete-li originální a jedinečné svatební video, budu rád, když mě budete kontaktovat emailem nebo telefonicky. Pro rok 2014 jsem připravil nějaké novinky za příznivé ceny. Jsem z Valašského Meziříčí, ale natáčím po celé ČR i SR. Kontakty a ukázky najdete na mých www stránkách (na "beremku" jsem se ještě nezabydlel ;-) )
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Profilova fotka
Dobrý den přeji, jsem z Mladé Boleslavi, ale jezdíme za rodinou do Opavy a rád Vám svatbu natočím. Pokud by Vás zajímalo více, určitě mi zavolejte. Honza S.
Odpovědět
Profilova fotka
Trochu pozdě pane kolego...... svatba byla v červnu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžu Vám nabídnout svou tvorbu, bližší informace máte v interní poště. S pozdravem Jakub Legát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, velice rádi Vás uvítáme i na našich web stránkách, kde se dozvíte všechny informace. V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte velice rádi Vám odpovíme. Jako novinku r.2015 zařazujeme natáčení kvadrokoptérou. Nevšední záběry Vašeho svatebního dne. Krásný zbytek dne Irena a Zdeněk Brelovi
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme z Olomouce, natáčeli jsme svatbu i v Brně. Koukněte na náš FB Videostudio InternetPoradny.cz nebo na naše webovky. Jakýkoli Váš dotaz rádi zodpovíme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?