Hledáme kameramana na 9.10. 2015

Ahoj. Hledáme kameramana na svatbu 9.10. Naše představa je natáčení celý den, z toho cca hodinové video a pak klip. Svatba bude v Brně. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@jindrak1 Dobry den, termìn máme volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také volný! :) Točíme po celé ČR. Není problém se domluvit na nižší ceně za dopravu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jindrak1 Dobrý den, poslal jsem Vám info do vaší pošty, koukněte a v případě zájmu se ozvěte. zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na můj web. Naleznete tam mé portfolio a ceník. Jsem z Jižní Moravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Brna a váš termín máme zatím volný. Více info zasíláme do vaší interní pošty. Pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Děkuji za nabídky. S přítelem to projdeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme zatím bez rezervace. Tvoříme moderní dynamická svatební videa. Specializujeme se na krátké aktraktivní klipy včetně delších sestřihů. Více než řeči napoví naše ukázka doposavaní práce na webových stránkách nebo zde pod kartou. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme také volný! Točíme po celé ČR. Na webu naleznete řadu ukázek a ceník. https://youtu.be/iWMG6kdqoO8?list=PLe... :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tento termín Vám mohu svatební video natočit. Mám profesionální techniku, díky které následně sestříhám neobyčejné video z Vašeho dne. Podívejte se na mou tvorbu. Přeji krásné letní dny.
Odpovědět
Profilova fotka
@jindrak1 Ahoj! Jsem k dispozici :) Koukni na můj profil a ukázky mé tvorby a v případě zájmu mě neváhej kontaktovat. Budu se těšit :) Adam
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, cena all-inclusive je 12.900 a co za ní? Podívejte v případě zájmu na můj web http://masek.eu/svatebni-kameraman-na... Josef.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@jindrak1 Zdravím, pocházím z Brna, mrkněte na můj profil, kdyžtak mne kontaktujte.. Hodně štěstí, Kamil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobý den, u nas také volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám také volno.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?