Hledám svatebního kameramana - termín 15.8.2020, okolí Jeseníku

Ahoj, hledám svatebního kamaramana na 15.8.2020, svatba se bude konat v okolí Jeseníku. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Vážení a milí snoubenci, rád se stanu součástí Vaší svatby a zachytím nezapomenutelné okamžiky. Můžete se na mne 100% spolehnout a svůj den D si užít naplno. Jsem fotograf a kameraman na volné noze, působím v ČR i v zahraničí. Kreativní tvorba je pro mne posláním. Ceník a ukázky na webu. Těším se na Vás! Eduard
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se postavíme do fronty :) ukázky a svatební ceník najdete na našem webu. Ceny jsou včetně dopravy. Ať vám vše klapne!
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a když se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu natočím. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den :-) nabízím přirozenou vzpomínku z Vašeho svatebního dne v podobě poutavého svatebního videa. Svatební videoklip i delší záznam samozřejmostí. Kvalita, spolehlivost, přátelský přístup. :-) Více informací, recenze, ukázky zde, nebo na webu. Přeji pohodové přípravy... René :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den , Také se rád připojím s naší nabídkou. Více informací jsem Vám zaslal do pošty. Hezký den Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi natočíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, posílám do zprávy info k natáčení, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu za rozumnou cenu natočím, podrobnosti a ukázku mé práce zasílám do interní zprávy :-) Fürst production
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?