Hledám kameramany na svatební video dne 18.08.2018 Vsetín

Dobrý den, hledám kameramany na svatební video. Svatební Místo bude na Vsetíně.Obřad i hostina budou v jednom místě. Ideálně 2 kolegy - přípravy mé a přítele budou probíhat na odlišných místech. Děkuji, Aneta
Odpovědět
Profilova fotka
@19angel Dobrý den, poslala jsem Vám nabídku s informacemi do soukromé zprávy. Hezký den. Romi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do soukromé zprávy jsem Vám zaslal svoji nabídku. Pokud Vás zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Pěkný den, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @19angel Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
@radek_zachytto_cz Dobrý den, moc Vám děkuji za nabídku. Rozmyslíme se a případně se ozveme. S pozdravem Běťáková
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád Vaší svatbu natočím. Více informací, kontakt i náhled mé práce naleznete na mém profilu :-). Jan Syrový
Odpovědět
@jansyrovy Dobrý den, velmi Vám děkuji za nabídku. Rozmyslíme se a případně se ozveme. S pozdravem Běťáková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do soukromé zprávy Vám zasílám více info :) S pozdravem Matějka, Art Weddings
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?