Hledám kameramana na svatbu ve Zlíně, 1.3.2014

Profilova fotka
Dobrý den, původně jsem video nechtěla, ale svatba se blíží a možná by nějaká pěkná vzpomínka na velký den nebyla k zahození. Hledám kameramana na termín 1.3.2014 za rozumný peníz. Jednalo by se o lehce netradiční svatbu v červeno-černé barvě. Prosím nabídky /včetně cen/ do zpráv. děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
a nemá někdo doma kameru, kdo by Vám to natočil amatersky, ale natočil?? ten termín je docela vražedný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Váš termín máme volný. Snažil jsem se Vám napsat do IP, ale nešlo to odeslat. Navštivte prosím můj profil, nebo náš nový web, kde naleznete veškeré informace včetně ceníku, ukázek, nebo také referencí našich zákazníků. V případě Vašeho zájmu mě prosím kontaktujte. Hezký večer Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
@leviska Dobrý den, zaslal jsem Vám nabídku do zpráv. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, Váš termín máme volný a do Zlína to máme kousek :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, děkuji všem za nabídky. Dnes večer se na ně mrknu a nejpozději zítra bych se "vybranému" :-) ozvala.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Ve zprávě zasílám více info. Přeji pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?