Hledám kameramana na svatbu v Kostelci nad Černými lesy 11.10.2014

Líbí se mi výsledné sestříhané video cca 10 min....pouze za rozumnou cenu;) děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den rád vám Vaši svatbu natočím, termin volný mám.V cenach uvedených na mém webu je vždy i střih, vyroba klipu na jednu Vámi dodanou hudebni skladbu...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi se o Vás postaráme a Vaši svatbu natočíme. Podívejte se prosím na náš web, jsem si jist že Vás zaujmeme. Stačí zavolat a o vše ostatní se již postaráme. Budu se těšit na spolupráci. Za AP Fotostudio Jakub Jeník - kameraman
Odpovědět
Profilova fotka
@paulline_loli no pokud ti jde jen o obřad, tak ti matrika automaticky v Kostelci kameramana nabídne.
Odpovědět
Profilova fotka
@leriena Nakonec taky varianta sice to asi nebude sestříhané, nicméně cca 10 minut video mít bude a navíc kazetu z kamery může dostat hned po obřadu. ;-) Hezký klip ze svatebního dne, to ale nebude. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@paulline_loli Dobrý den, datum mám volný, info Vám posílám do vaší pošty. Zdraví videotvorba Bajer Pce
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, do interní zprávy jsem Vám zaslal nabídku na služby, které poptáváte. Spolu s cenou jsem zaslal ukázky z nedávných víkendů. Jedná se o netradiční práci a s tím i svatební záznam s klipem. Ale to uvidíte sama, když si pustíte jeden z klipů. Hezký den. Ing.Michal Karabec tv ok plus
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?