Hledám kameramana na 4.9.2021 - České Budějovice

Dobrý den, hledám někoho, kdo by mi natočil naši svatbu, která se bude konat u Českých Budějovic. Konkrétně svatební přípravy, svatební obřad, oběd, krájení dortu a první tanec (cca 9:00-16:00). Cenu bych si představovala tak do 12 tis Kč. Moc děkuji všem za nabídky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@deniska_st Dobrý den, rád Vám natočím svatební video za super ceny, posílám info do Vaší zprávy. Odepište mi tam, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
@deniska_st krásný den 🙂 Koukněte na www.anezkaaubrechtova.com/video a třeba se domluvíme a něco vymyslime 🙂 Krásný den a ať se vám moc daří 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte se na má svatební videa, kde najdete i svatební balíčky. Pokud se Vám bude má tvorba líbit, tak svatební termín mám volný a svatbu Vám rád natočím. Určitě se domluvíme.🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, podrobnosti a ukázku mé práce zasílám do interní zprávy Přeji hezký den Fürst
Odpovědět
Profilova fotka
@deniska_st Dobrý den, rozhodli jsme se vás oslovit i přesto, že máte stanovenou cenovou představu a rádi vám představili i naše portfolio. Veškeré info máte v SZ. Mějte se. Tomáš a Eva Dvořákovi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?