Hledám kameramana na 18.8.2018

Ahoj, hledám kameramana pro natočení svatebního dne, který se bude konat 18.8.2018 ve Dvoře Krutěnice (20 km od Klatov, 15 km od Sušice). Chtěla bych záznam svatebního dne + svatební klip. Má představa je začátek natáčení až příjezdem na místo (obřad začne ve 12:00),obřad, záběry novomanželů, hostina, krájení dortu, první novomanželský tanec a samozřejmě dění mezi tím. Prosím o zasílání cenových nabídek do zpráv, popřípadě pokud máte někdo nějakou dobrou zkušenost doporučte :-) Děkuji Pavlína
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelina23 Dobrý den, posílám nabídku i s cenou do zpráv a přeji hezký zbytek dne. :)
Odpovědět
Ahojky, zkus Alžbětu Medlovou. Točila nám svatební video a byli jsme moc spokojení. Umí točit trošku dokumentaristicky, což vytváří moc hezkou atmosféru. Příští týden zveřejním naše svatební video, tak se můžeš mrknout. Tady jsou její stránky https://vimeo.com/user17352764
Odpovědět
doporučuji naše dva kameramany - :-) jsou to mladí 18 letí kluci kteří to mají jako hobby a naše video bylo jejich první svatební. Když jsem video viděla, byla jsem nadšená - strčí do kapsy kde jakého profíka kameramana :) jsou skvělí, mrkněte co nám natočili: https://www.youtube.com/watch?v=kanlc...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám do soukromé zprávy více info :) S pozdravem Matějka, Art Weddings
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád dojedu ;) stačí se podívat na webovky, a když se budu zamlouvat, napište ;)) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, 18.8.2018 mám volný termín. Rád Vám prozradím více informací, kontakt i náhled mé práce naleznete na mém profilu :). Jan Syrový
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @pavelina23 Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasílám Vám nabídku :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?