Hledám kameramana červen 2017

Zdravím :-) hledám kameramana, který by nám zdokumentoval náš den. Chtěla bych video počínaje přípravami, přes zdobení aut, obřad až po zábavu. Bohužel jsem měla si jinou představu co se týče ceny, protože 20.000,-Kč za jeden den mi přijde vážně hodně, proto vás prosím...Zkuste mi poradit nebo doporučit někoho, kde bych se cenou nesesypala. Mám pomalu pocit, že se v tom topím |-|
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít od Zachyťto, cenově dostupné (nás vyjde na 9.000 na 6 hodin - od příprav až po zábavu, přijede přesně, kdy chceme - platíme jim ještě dopravu na místo a zpět, jinak to je tuším za 8.000,- Kč) a video je parádní. Slow motion záběry a tak ... Žádná "klepavka", jako někdo nabízí ... :-D Nabízí i točení ve dvou apod. :-) Spolužačka je měla letos v červnu a byla maximálně spokojená. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maggie Dobrý den, máte od nás zprávu v interní poště. Rádi přijedeme. S pozdravem, Vacek Roman, R&L Video
Odpovědět
@teate_ Jéé tak to jsi moc hodná. Podívám se, jako dostat se pod 10.000,-Kč je masakr, takže budu vděčná za každej typ :-) hned se na ně podívám
Odpovědět
Profilova fotka
@maggie_ Dobrý den, Poslal jsem Vám zprávu do pošty. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, my se vejdem do 10000,- za celý den 12h Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Do deseti tisíc jsem schopen vám natočit celodenní video :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dokážeme kouzlit tak, abyste byla spokojená s cenou, ale hlavně s kvalitou :-). Petr
Odpovědět
Děkujeme všem za nabídky, doporučení a spoustu zpráv :-) videa jsou hodně různorodá, ale nakonec rozhodli detaily....Kameramana, který nás oslovil už jsme našli, ale i tak všem děkuji za ochotu... ;-) Krásný den všem
Odpovědět
@maggie_ smím se zeptat, kdo u vás zvítězil? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, natáčíme již řadu let a cenu máme přijatelnou pro každého, tak koukněte na naše stránky a ozvěte se nám :) jinak info posílám do Vaši pošty :) krásný den přeje video Bajer
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?