Menu Forum

Hledá se fotograf Brno 16.7.2016

20. únor 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
vendulkabendulka
6
Registrovala se 10. září 2013 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
vendulkabendulka
6
Registrovala se 10. září 2013 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
 Hledám fotografa na zachycení naší svatby, která bude 16.7.2016 v Brně, cena +-8000... Jedná se o odpolední obřad a svatební párty. Svatba bude stylová (doufám) a plná mladých lidí, s živou kapelou a kupou zábavy.
17. únor ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
videofotofd (48 r.)
Natáčení svatebních obřadů
František Duhajský PRO

Foto a video - Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
videofotofd (48 r.)
Natáčení svatebních obřadů
František Duhajský PRO

Foto a video - Region Znojmo
 Tento termín máme ještě volný. emoticon
19. únor v 16:47  •  www.videofotofd.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@vendulkabendulka
Dobrý večer,

pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální

Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
20. únor ve 23:09  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí