Menu Forum

Hľadám kameramana na svadbu 7.9.2013 na Karlštejne

29. srp 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
alzbetamiro
1
Registrovala se 30. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
alzbetamiro
1
Registrovala se 30. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 2 přátele. Region Praha.
 Poraďte mi prosím nejakého kameramana na 7.9.2013...potrebujeme ho na hrad Karlštejn emoticon A ešte sa chcem opýtať, potrebuje kameraman nejaké povolenie na natačanie na hrade? ďakujem za radu emoticon
18. srp 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
Miroslav Bajer PRO

7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@alzbetamiro dobrý den, jsem z Pardubic, jezdím celou republiku a mohu Vám zajistit profi video ve full hd kvalitě 16:9.
ceny máme přijatelné, koukněte na náš web.
18. srp 2013 ve 22:23  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alzbetamiro
1
fotoportrét
fotoportrét
alzbetamiro
1
 Výborne, a mohli by ste teda na 7.9.2013? chcem sa opýtať, či sa dajú u Vás urobiť aj fotky...myslím pri hrade...aspoň na hodinku max dve... alebo iba čisto natačate video?
18. srp 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
Miroslav Bajer PRO

7

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
Miroslav Bajer PRO

7

(Před 4 lety)

@alzbetamiro dobrý den, já dělám pouze videozáznam z celého svatebního dne od ranních příprav po první tance na hostině, jinak pokud hledáte i fotografa, mám na webu kolonku spolupracuji a tam si můžete vybrat toho který vás zaujal. S ním se domluvíte a pokud bude mít konkrétní fotograf volno a bude časově fungovat stejně jako kameraman, tak potom přijedeme jedním autem a dopravu platíte pouze jednou. pokud budete mít zájem, tak se mi ozvěte co nejdříve.děkuji Bajer.
19. srp 2013 v 09:34  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alzbetamiro
1
fotoportrét
fotoportrét
alzbetamiro
1
 Dobrý deň
Ano mám záujem. Ešte sa pozriem na fotografa.
19. srp 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natacenividea (32 r.)
TL-RECORDING, natacenividea.cz
Lukáš Tlamka PRO

Foto a video - Region Příbram
6

“Http://www.natacenividea.cz/?q=tlrecording/jila-hana-makova-hora-92012”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
natacenividea (32 r.)
TL-RECORDING, natacenividea.cz
Lukáš Tlamka PRO

Foto a video - Region Příbram
6

“Http://www.natacenividea.cz/?q=tlrecording/jila-hana-makova-hora-92012”
(Před 2 lety)

Dobrý den, mám volno, pokud jste se ještě nedomluvili.
22. srp 2013 ve 12:00  •  Svatba byla v březnu 2013  •  www.natacenividea.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotostudiopaviva
Fotostudio Paviva
Ivana Caltová PRO

Foto a video - Region Kladno
4
fotoportrét
fotoportrét
fotostudiopaviva
Fotostudio Paviva
Ivana Caltová PRO

Foto a video - Region Kladno
4
 Dobrý den, mohu nabídnout komplet službu FOTO+ViDEO - společně v balíčku za sníženou cenu. Ceník máme na stránkách a popis služby také.Na Karlštejn jezdíme, jsme z Kladna.
29. srp 2013 v 06:45  •  www.paviva.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí