Fotograf na svatbu 22.6.2019 - Vsetínsko

Dobrý den, hledám fotografa / fotografku na naši svatbu, která bude příští rok ve Velkých Karlovicích - 22. 6. 2019. Budu ráda za jakékoliv doporučení. :-) Karolína
Odpovědět
Profilova fotka
@kubicikova Dobrý den, rád Vám Vaší svatbu natočím, svatební videa dělám 18 let a ceny mám přijatelné pro včechny a jezdím celou republiku :) info posílám do Vaší pošty?? zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
@kubicikova Dobrý den, Karolíno, Váš termín mám prozatím volný a rád nafotografuji Váš velký den D. Ukázky mé práce a další potřebné informace naleznete na mém zdejším profilu, popř. webových stránkách. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
@kubicikova Hezký den, Karolíno, rádi Vaší svatbu natočíme. Více informací a cenovou nabídku posílám do SZ. S pozdravem Jan Syrový.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Karolíno, pokud je Vaše nabídka aktuální, ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. Termín je zatím volný. Více informací najdete na webových stránkách ( ceník+ svatební balíčky+ kontakt na mne). Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
@kubicikova Dobrý den, jsme ze Zlínska a rádi Vám svatbu natočíme. Termín máme volný. Naši nabídku jsem poslal do pošty. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?