Fotograf na 29.5.2014, Opavsko?

Profilova fotka
Svatba se koná 29.5. 2014 na Opavsku. Potřebujeme akčnějšího fotografa, který dokáže zachytit i děti a kouzelné okamžiky zároveň. Pokud někdo máte tip, doporučte, prosím. Jedná se o o čtvrtek. Děkuji moc.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sháním kameramana i fotografa... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@kveten2014 Dobrý den, tento termín mám volný.Pokud by jste měl zájem, prosím podívejte se na mé webovky nebo facebook, kde najdete veškeré informace. Děkuji Roman Cieslar-RCVIDEO.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste, prosím, navštívit mé stránky, nebo profil. Květnové termíny nabízím se slevou. Pokud jde o video, velice doporučuju Tomáše Válka ze Svatebního HDV studia. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, když napíšete nebo zavoláte. Ukázky mé práce a kontakt najdete na www stránkách nebo na mém profilu. Hezký den, Petr Pobořil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volný termín, dojezd není problém, asistent a řidič v jednom je v ceně :-)
Odpovědět
Doporučuju fotografa Michala Krusberského a kameramana Zdeňka Bártu..
Odpovědět
Profilova fotka
@kveten2014 Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
Odpovědět
doporučuju marlinphoto fotili svatbu nám a byli jsme spokojení
Odpovědět
Profilova fotka
@kveten2014 Dobrý den, jsme z Hlučína, což je opravdu coby kamenem dohodil. Ve Vašem termínu si dovolím udělat speciální cenovou nabídku. Většinu informací naleznete na našich webových stránkách uvedené pod tímto textem. Pokud by Vás naše tvorba zaujala, těšíme se na případné setkání. Jako fotografa doporučuji Jana Vlčka z Dolního Benešova. Martin Lysek 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby - podívejte se na naše portfolio a věřím že Vás naše práce zaujme. Pokus si u nás objednáte jak foto tak video, obdržíte 15% slevu. Budeme se těšit na spolupráci. Jakub Jeník a Zdeněk Krejcar
Odpovědět
Profilova fotka
@kveten2014 Dobrý den. Termín vaší svatby mám zatím volný. Poslal jsem Vám zprávu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?