Fotograf a kameraman na svatbu 3.7. 2020 Čeladná

Dobrý den, pro náš svatební den hledáme fotografa a kameramana. Naše svatba bude probíhat v Hotelu U Holubů. Děkuji za Vaše nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme a natočíme. Jsme sehraný tým. :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se postavíme do fronty :) ukázky a ceny balíčků najdete na našem webu. Klidné zařizování
Odpovědět
Profilova fotka
@kaves283 Hezký den, termín u mě volný, rád Vám zachytím důležité okamžiky :-), přeji pohodové přípravy René :-)
Odpovědět
Dobrý den, termín mám i s kameramanem volný a tak když se Vám bude naše práce líbit, rádi přijedeme a Vaši svatbu natočíme a nafotíme. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaši svatbu natočím :-) Do soukromé zprávy jsem Vám poslal ukázku mé práce vč. všech potřebných podrobností. Krásný den, Matěj Pavlata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, ukázky práce zasílám do interní zprávy :-) Fürst production
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?