Fotograf a kameraman - Berounsko

19. říj 202180

Zdravím,
sháním dobrého fotografa a pak také kameramana. Svatba bude na Berounsku, nevíte o někom? Popřípadě kdyby tu byl nějaký kameraman nebo fotograf a měl volno 18. června příštího roku, ať se mi ozve 🙂 měla jsem vybranou dvojici, která foto spolu, ale bohužel na úřadu neměli ten správný termín a další už mají obsazeno.

Děkuji 🙂

• @nah  Ahoj, mrkni na moji praci zde na profilu nebo na instagramu @takeiteasyweddings  

Budu rad za zpetnou vazbu 🙂

• Dobrý den, Váš termín mám volný a když se Vám bude moje práce líbit, rád i s kameramenem přijedu a Vaši svatbu nafotíme a natočíme. K dispozici máme i fotobudku s rekvizitami i dron. Více informací zasílám do zpráv.

• Mohu doporučit vm-design ... termín mají volný ... co se týká videa tak doporučuji momentylasky

• Sponzor fóra
  • Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.

• @vojackovaverca  vážně? Máte s vm-design osobní zkušenost?

• Dobrý den, rád natočím vaše svatební video. Volno ještě mám. Bližší informace posílám do zprávy. Luboš

• https://www.beremese.cz/catalog/vendor/david_kafka/
    Dobrý den, tento termím mám volný 🙂

• Dobry den, natacime a fotime svatby! 🙂 Vas termin mame volny. Mrknete na me stranky a v pripade zajmu se ozvete. 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Vaše svatba mým pohledem
    Zmolda video
    Praha - východ
    Video & Dron
    Jmenuji se David a žiji v Praze, pokud budete chtít natočit svatební video, či video jiného tématu, neváhejte se na mě obrátit. Dojíždím po celé ČR.

Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů