Menu Forum

Doporučení na kameramana (klidně i fotografa) na svatbu v Chrastavě - 24.6.2017

23. únor 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
tofiffe
1
Registrovala se 24. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Turnov.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tofiffe
1
Registrovala se 24. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Turnov.
  • Neví, kdy bude svatba
 Zdravím, poprosím o doporučení na kameramana (dobrý poměr cena/výkon) na svatbu na farmě Vysoká v Chrastavě - datum 24.6.2017. Nějaké typy mám, ale ocením i další doporučení. Děkuji
7. únor 2017 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
miroslav_prousek
Studio Navara ǀ svatební video
Miroslav Prousek PRO

Foto a video - Region Liberec
5

“Michal a Jana si řekli své ano v areálu tvrze Krassa na Liberecku. Podívejte se na jejich film a nechte si natočit ten svůj :) https://vimeo.com/225743514 Více na webu nebo FB Studio Navara #studionavara”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
miroslav_prousek
Studio Navara ǀ svatební video
Miroslav Prousek PRO

Foto a video - Region Liberec
5

“Michal a Jana si řekli své ano v areálu tvrze Krassa na Liberecku. Podívejte se na jejich film a nechte si natočit ten svůj :) https://vimeo.com/225743514 Více na webu nebo FB Studio Navara #studionavara”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den,

do soukromé zprávy Vám zasílám nabídku. Pokud Vás osloví, neváhejte mě kontaktovat. Na Liberecku natáčím pravidelně, Studio Navara sídlí v Jablonci n. N.

Pěkný den,

Miroslav Prousek - Studio Navara
7. únor 2017 v 18:46  •  www.studionavara.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatejka (25 r.)
Art-weddings
Filip Matějka PRO

Foto a video - Region Praha
1

“Dobrý den, stále máme volné termíny na příští rok, takže mě v případě zájmu neváhejte kontaktovat, buď zde nebo na stránkách www.art-weddings.cz . Budu se na Vás těšit :)”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatejka (25 r.)
Art-weddings
Filip Matějka PRO

Foto a video - Region Praha
1

“Dobrý den, stále máme volné termíny na příští rok, takže mě v případě zájmu neváhejte kontaktovat, buď zde nebo na stránkách www.art-weddings.cz . Budu se na Vás těšit :)”
(Před 10 měsíci)

@tofiffe
Dobrý den,

do soukromé zprávy Vám zasílám více informací emoticon

Hezký večer, Matějka

Art Weddings
7. únor 2017 v 19:17  •  art-weddings.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wwwfotofilipcz (36 r.)
Filip Tesař - svatební kameraman a fotograf
Filip Tesař PRO

Foto a video - Region Pardubice
12

“Https://vimeo.com/239349648”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
wwwfotofilipcz (36 r.)
Filip Tesař - svatební kameraman a fotograf
Filip Tesař PRO

Foto a video - Region Pardubice
12

“Https://vimeo.com/239349648”
(Před 10 měsíci)

Dobrý večer, posílám vám podrobnosti do zprávy emoticon
15. únor 2017 ve 21:50  •  www.fotofilip.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
16. únor 2017 v 00:51 • cutproduction
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Https://youtu.be/fx38vjzdUIE Maruška s Kubou chtěli originálně poděkovat svým rodičům, a tak vzniklo tohle děkovné video, které si do detailu připravili. Navíc promítání proběhlo přímo na svatbě jako překvapení. Chcete mít i Vy originální poděkování rodičům, předsvatební video nebo třeba svatební video oznámení? Originálně Vám natočíme cokoli! Informace o naší tvorbě: svatební kameraman - http://zachytto.cz/svatebni-fotograf-... Podívejte se také na svatební video”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Https://youtu.be/fx38vjzdUIE Maruška s Kubou chtěli originálně poděkovat svým rodičům, a tak vzniklo tohle děkovné video, které si do detailu připravili. Navíc promítání proběhlo přímo na svatbě jako překvapení. Chcete mít i Vy originální poděkování rodičům, předsvatební video nebo třeba svatební video oznámení? Originálně Vám natočíme cokoli! Informace o naší tvorbě: svatební kameraman - http://zachytto.cz/svatebni-fotograf-... Podívejte se také na svatební video”
(Před 6 měsíci)

Dobrý den,

Nabízíme kvalitně zpracované video za přijatelné ceny s individuálním přístupem.
Tvoříme moderní klipy které nenudí a používáme top techniku spolu s profesionálními postupy v post-procesingu.

Podívejte se na naši práci a přesvědčte se.

Daniel Adámek -Zachyťto.cz
22. únor 2017 ve 22:12  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teate
73
Registrovala se 4. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 128 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
teate
73
Registrovala se 4. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 128 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
 Zachyťto za sebe nedoporučuji. Nejprve nám potvrdili termín a den před tím, než jsme měli jet na schůzku, tak pan volal a nehezky do telefonu sdělil: "Brý den ... Noo, my Vám to video jako neuděláme, tak nashleeee..." emoticon Navíc na jeden z nejžádanějších termínů v letošním roce. Videa mají ale krásná, spolužačka s nimi byla naopak nad míru spokojená, tak spíš jen opatrně. emoticon
23. únor 2017 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
23. únor 2017 ve 20:15 • barunkaga