Dobrý den, svatební kameraman na 10.10.2015 okres Hodonín ?

Profilova fotka
Hledám svatebního kameramana na 10.10. 2015 za rozumnou cenu. Svatba bude v Dolních Bojanovicích okres Hodonín.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také Vám posílám info do vaší pošty, koukněte a v případě zájmu se mi ozvěte. zdraví Bajer video Pce
Odpovědět
Profilova fotka
@ruzena90 Krásný den! :-) 10. říjen 2015 máme volný a s radostí Vám nabídneme naše kameramanské služby. Nabízíme celodenní natáčení svatby, jezdíme vždy ve dvou a konkrétní hodiny naší práce nepočítáme. Vzhledem k měsíci bychom pravděpodobně mohli nabídnout i drobnou slevu. Pokud Vás naše nabídka zaujme, stačí poslat zprávu, ráda se s Vámi na všem domluvím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Do vaší interní pošty vám zasíláme náš ceník. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nabídnu moje služby, prohlídněte si video v mém profilu a pokud vás zaujme nabídka, prosím kontaktujte mě, všechny potřebné údaje najdete vedle v profilu. Mohu nabídnout přijatelnou cenu! Děkuji a Hezký den Vlasta Jáchim
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Poslal jsem zprávu @ruzena90 snad se vám bude nabídka líbit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ruzena90 Zdravím, pocházím z Brna, mrkněte na můj profil, kdyžtak mne kontaktujte.. Hodně štěstí, Kamil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, u nás také zatím volno
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zkus Pavla Hodese, ja jsem byla max spokojena
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?