Cenově přijatelný kameraman na 2.6. 2018?? O:)

Profilova fotka
Prosím prosím.. hledám kameramana, který je nejlépe z Ostravy. Svatba bude v Dolní Lutyni. Cenu prosím nějak přijatelnou chodí mi samé opravdu předražené nabídky, které jsou i nad 20 tis. a to opravdu nehledám. Chápu, že je velká práce samotné video zpracovat, podložit hudbou, textem apod.. ale myslím si, že se to dá udělat za mnohem lepší cenu než je 20 tis. Chtěla bych takovou tu klasiku natáčení nevěsty s přípravou, samotný obřad, svatebčany a takové ty "romantické" záběry nevěsty s ženichem někde bez všech hostů O:) :D Poprosím o nabídky a ěřím, že se nějak rozumně domluvíme :) moc děkujiii
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Zaslal jsem Vám informace do pošty. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Termín máme zatím volný a jsme z Ostravy Rádi natočíme Váš svatební den. Výsledky naší práce můžete shlédnout na našem profilu. Nabídku posíláme ve zprávě. Světlana a Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @suzz95 Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema, 4K rozlišení! Poslední ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=eNbfY... - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). - v letošním roce profesionální FOTOKOUTEK ZDARMA při objednání fotografa i kameramana na celý den! Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - Foto a Video :)
Odpovědět
Dobrý den, rád pro Vás svatební den zachytím. Dojedu kamkoliv po ČR a video nabízím za cenu příznivou :) Další podrobnosti posílám do pošty. Mějte se pěkně!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, psal jsem Vám do soukromé zprávy. Jsem z NJ a do Ostravy to mám s kolegou kousek...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?