Zlomenina, co teď?

23. čvc 202040

Ahoj nevěsty,

podařilo se mi zlomit si palec na noze, přesně za měsíc máme termín svatby. Netuším, jak dlouho se to bude hojit. Lékař říkal, že za těch pět týdnů by to snad mělo být ok, takže si říkám, že snad, ale může to být ok a nemusí. Nějaké nápady na botky, jak řešit svatební tanec a tak? Ty šaty docela stojí na tom, že budu budu mít podpatky.:/ Rušit to kvůli tomuhle určitě nechci, už se nám první termín rušil kvůli covidu a na třetí plánování svatby už se můžu vykašlat. 🙂

 • Jo,zákon schválnosti....zlomeninu palce a nártní kůstky mám za sebou a za měsíc to bude v pohodě😊 jen je třeba procvičovat,když budete v botě s vysokým podpatkem....musím říct,že mě bylo lépe v teniscce než v pantofli, ale asi kvůli tomu,že zabíral při chůzi nárt. Asi bych to řešila nějakou širší botou,než je lodička a možna fixovala palec.... Tak se brzo zahojte 🙂

 • Určitě bych koupila plastovou fixaci na palec a volila uzavřené širší boty, ideálně trošku pevnější. Já bych brala bez podpatku, ale chápu že třeba kratší šaty bez podpatku jsou hrůza. Ale když se koupí ta fixace kvalitní, téměř to nebolí.

 • Podpatky jsou nutné kvůli délce šatů, nebo budou vidět? Pokud ne, volila bych botky, kde bude noha dobře fixovaná na platformě, nebo vyšší podrážce.

 • Kvůli délce šatů, holky. Zkouším se dívat po těch botkách. Minimálně 6 cenťáků to chce. Třeba tyhle jsou fajn https://1url.cz/SzklJ (odkaz je zkrácený, nevím, jak dlouho bude pod tímhle linkem fungovat)...nicméně jsou to bílé sandálky od Marc O'Polo ..ale "jen" 4 cenťáky.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Svatební e-shop s dekoracemi a doplňky,ve většině se jedná o naše výrobky,proto jsme přístupni mnoha změnám. Půjčujeme POTAHY NA ŽIDLE A UBRUSY.
  Nabízíme svatební sklenice a velmi poptávané Dárkové lahve s...
  Originální svatební a bytové dekorace na míru. Jedinečné knihy hostů a fotoalba, poděkování pro rodiče svatební stromy a mnoho dalšího!
  Exkluzivní a originální svatební zboží pro Vaši úžasnou svatbu. Vyrábíme Svatební diáře, jmenovky na stůl, dárky pro hosty i monogramy do dortu.
  Články od našich partnerů
  Buďte na své svatbě dokonalá! Napravit se toho dá hodně i pár dnů před
  Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
  Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
  Archiv článků od partnerů