Tvorba webu Wix prosím o radu

15. kvě 202240

Ahoj,

snažím se vytvořit svatební web na Wix.com, ale nevím si rady s jednou věcí a to když vytvořím událost, tak po rozkliknutí mi font co tam je, nepodporuje háčky a nevypadá to hezky. Nemůžu vůbec přijít na to kde to změnit, dokázala byste mi některá pomoci?

• @katerina229  Ahoj, jakou máš šablonu? Předpokládám, že to bude jedna z těchhle: https://cs.wix.com/website/templates/html/events/weddings.

• @katerina229  ... tak už jsem to našla. Klepneš v editoru na ten rámeček, kde máš své RSVP (vlevo nahoře bude označení Wix Events). Z nabídky vybereš nastavení a tam už si můžeš všechno přizpůsobit včetně fontu. Když klepneš v Nastavení na Stránky, můžeš se přepínat mezi možnostmi "podrobnosti o události" a "registrační formulář". Jen budeš muset metodou pokus/omyl najít nějaký pěkný font, který zvládá českou diakritiku... Kdybys měla s něčím problém, klidně mi napiš.

• @zoe_se_vdava  Ten font se mi ani u jedné z možností nezmění v tom dalším okýnku registrace. V "podrobnosti o události" a "registrační formulář" není možnost změny fontu.

• @katerina229  Stránka - Stránka registračního formuláře (vpravo kliknout na Jít na stránku) - potom zase v nastavení Vzhled - Obecné. A tam můžeš upravit font.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    ZERO obaly/party
    Frýdek-Místek
    Velkoobchod nejen se svatebním, dárkovým a party zbožím. U nás koupíte od tácku na koláče až po svatební vývazky a ozdoby na auto.
    Vyrábím širokou škálu svatební dekorace a dalších věcí na svatbu od vývazků, jmenovek, podvazků, polštářků až po výzdobu svatebních vozů. Jako doplňkový sortiment nabízím košíčky na koláčky, krabičky na výslužky,...
    Rádi pro vás zorganizovat jakoukoli party! Ať už je to dámská nebo pánská rozlučka se svobodou atd., Co se stane v Praze, zůstane v Praze!
    Články od našich partnerů
    Svatební fotograf pro celou Českou republiku
    Snubní prsteny - nejnovější trendy pro letošní rok
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Archiv článků od partnerů