Svatební web

Ahoj nevěsty, prosím poraďte, kde děláte svatební weby? Nechci do toho moc investovat, takže bych si ho chtěla udělat sama, případně pak zaplatit nějakou licenci, nebo doménu. Začala jsem tvořit na webnode, ale nic moc. Tak sháním inspiraci na něco lepšího. Děkuji :)
Odpovědět
@deniiinka Já si vytvořila skupinu na FB. Všichni kamarádi ho mají a z rodiny ho nemají jen starší, kteří by stejně ani na web nešli.
Odpovědět
Profilova fotka
@deniiinka Taktéž přes FB - událost na FB. Všem, to pěkně posílalo upozornění na každý nový příspěvek a většina z hostů jej má. A ti co ne, jsou starší osoby, kterým bych informace stejně musela předat jinak, protože třeba vůbec nemají internet, nebo tam nechodí. Daly se vložit různé ankety i potvrzení účasti a je to zdarma. Za mě rozhodně nejlepší volba, u kamarádů, co měli web, jsem se prostě zapomněla pravidelně koukat, jestli je něco nového. A to jsem na netu denně.
Odpovědět
Taky jsme měli FB uzavřenou událost. Není to tak hezký nebo romantický, ale přišlo mi to praktičtější. Přesně jak píše paní nademnou - hned přijde upozornění, na facebook většina lidí tak jako tak leze, po svatbě tam mohli nahrát jejich mobilní fotky apod.
Odpovědět
Já dělala na webnode a moc mi to vyhovuje. Jakto že vám ne? :-)
Odpovědět
Appycouple - dražší, ale jsme moc spokojení. A vydrží nafurt i s galerií (ostatní třeba jen na rok).
Odpovědět
Profilova fotka
Přes wix.com, zdarma a krásné.
Odpovědět
Varianta s FB je dobrá, určitě bych nad tím popřemýšlela :). Zase je to ale to praktičtější zpracování, my měli wix.com, je to poměrně friendly a dá se s tím dobře vyhrát :).
Odpovědět
Taky doporučuji wix.com :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@l9820 Ahoj, taky uvažuju o webnode. Měli jste základní verzi? Jak je to tam s reklamou v základní verzi? Zobrazuje se něco rušivého?
Odpovědět
@ver_ber Ahoj, ano, mám základní verzi. Úplně to stačí, stejně se na to hosté jednou podívají a dost...všichni je chválí, takže já jsem spokojená :)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem ted delala na wix.com a byla jsem moc spokojena. Rychle udelane, dobre funkce, jde pridat dotaznik pro hosty...mne se to libilo. Ale nemam srovnani s jinymi
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji Google Sites (Google Weby - sites.google.com) Pokud už máte googlí účet nemusíte se nikam registrovat. Stránky jsou zdarma. Pokud chcete mít vlastní doménu tak tu si tam také můžete nastavit (samozřejmě doménu musíte mít u nějakého provozovatele koupenou) . Šablony jsou velice jednoduché a základní, ale jsou responzivní (tzn. bude to dobře vypadat i na mobilu). Lze přidat google mapy s místem hostiny nebo také googlí formuláře pokud potřebujete mít na stránkách dotazník. Podle mě na vytváření krátkých jednoduchých webů ideální 🙂 Ukázka z našeho webu:
Odpovědět
Článek se načítá
Doporučuji withjoy.com. Sice ten základní interface je v angličtině, ale dá se všechno přepsat do češtiny (já mám dvojjazyčný web cj a aj). Daji se vytvořit i formuláře pro RSVP a taky poslat e-save the date a pozvánky. Celkem snadná obsluha a vypadá to dobře. Navíc se stránky daji zamknout na heslo.
Odpovědět
No tak já bych svatbu jako FB událost teda mít nechtěla... Kamarádka měla krásné stránky u https://www.brzy-svoji.cz/ a byla spokojená. Takže to zkouším taky tam. Chtěla jsem něco na úrovni a tady ty stránky prostě působí profi 😊 Moc se mi líbí program dne a možnost registrovat si dárky. A je tady možnost potvrdit si účast od hostů, nebo například kdo z nich chce přespat atd, což je podle mě super praktické.
Odpovědět
Musím říct, že já nakonec udělala na webnode..nikdo mně nevěřil, že jsem dělala sama..všichni obdivují a chválí...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nám dělám na Wordpressu, ale jsem grafik a webdesigner, tak je to pro mne hračka 🙂 Pokud nepotřebujete nic speciálního, tak zvládnete určitě sama přes šablony na Webnode či Wix 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Také dělám do tvorby webů, ale nechtělo se mi s tím štvát, tak jsem to prostě naklikala za pár minut v Google Sites 😄 Hold české přísloví na mě sedí "Kovařovic kobyla chodí bosa" 😄 @werasz
Odpovědět
Profilova fotka
@mrzimor Jo, to je klasika. 😄 My svatbu posunuli na příští rok, tak nám ten web snad stihnu i dodělat. Klienti mají samozřejmě za každých okolností přednost. 😄
Odpovědět
Taky jsem dělala na Webnode. Je to velmi intuitivní a dá se s tím pohrát. I mě to nakonec fakt bavilo 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Záleží jak moc jste náročná. My máme v plánu pozvat kolem 90lidí, takže potřebujeme mít informace na jednom místě, aby nebyl chaos při organizaci a přesouvání tolika lidí. Odkaz na stránky nalepíme ze zadní strany oznámení 🙂 vytvářela jsem na Webnode, je zdarma a když si s tím vyhrajete vzniknou Vám opravdu krásné stránky, za mě velká spokojenost!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@daniellll Dobrý den, mohu se zeptat jak jste spokojená? Jak to fungovalo na český překlad? Šlo všechno napsat v češtině? A co ta aplikace? Zkusila jste ji? Nemáte své webovky že bych se mrkla jak to máte? Moc děkuji Marie 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?