Svatebni web...muzete zhodnotit?

Profilova fotka
Mile budouci nevesty, tak jsem si pro nasi svatbu pripravila jednoduchou webovou stranku a budu moc rada, kdyz mi to zhodnotite, najdete pripadne chyby, nedostatky, nebo i poradite, co by vam tam jeste chybelo.... Delala jsem to poprve, tak to neni nic extra.. jen prosim NEVYPLNUJTE MI TEN DOTAZNIK PRO HOSTY, dekuju 😉 https://lacikam.wixsite.com/website
Odpovědět
Dobrý den, zimní svatba a sáňkování, to zní skvěle 😉 Jako host bych ještě postrádala info, s jakým předstihem mám přijet v den obřadu, v kolik je check-in a check-out, od kdy do kdy snídaně, jestli si ubytování platíme sami všichni nebo pro rodinu bude zaplaceno (to bych možná neřešila na webu, ale přímo s nimi, spíš aby nebyl zmatek v den svatby). Ještě se nás hosté ptali na dress code a barvu svatby, v zimě bych asi zdůraznila, jestli obřad bude venku. Ještě jsme se lidí ptali na potravinové alergie, příp. jestli kdo něco nejí a kdo chce dětské jídlo a židličky. Ale měli jsme hodně hostů, pokud jich máte méně a víte to o nich, tak asi není třeba řešit 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@lacikam_komarom Souhlasím s tím, co psala @empoll, a ještě bych mrkla na formátování na mobilním telefonu, protože se mi to zobrazuje nějak divně. Přece jen dnes už hodně lidí chodí na net hlavně přes mobil a na Wixu není problém to nastavit.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, damy moc diky za dobre pripominky, urcite opravim a doplnim potrebne! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak prave v tom dotazniku mam napsano pro lidi vyber ubytovani, velikost porci pro deti, pripadne alergie atd. To vsechno je k vyplneni v tom dotazniku na dalsi strane. Ubytovani budeme platit jen nejblizsi rodine, ale to prave na webu psat nechci🙂 Ten dress code a barvy je docela dobry napad a diky za upozorneni na to, kde bude obrad, to by fakt mohlo nekoho zaskocit, protoze to chceme mit venku🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?