Svatební web - distribuce

Profilova fotka
Ahoj všem po mé krátké pauze 🙂 Chtěla jsem se zeptat na Vaše názory nebo zkušenosti s distribucí svatebního webu, jak to máte vy? 🙂 Moje představa byla taková, že k oznámení nechám natisknout na druhou stranu pozvánky ke svatebnímu stolu právě informace a odkaz na ten svatební web, kde jsou všechny potřebné informace pro hosty (parkování, ubytování, žádné děti, svatební dary,..), abychom to nemuseli všem hostům říkat separé a součástí webu je i dotazník/potvrzení účasti, na jehož základě chceme pak udělat zasedací pořádek, zarezervovat počet míst na přespání a snídaně, zajistit dostatečné množství rozvozů atd. - tudíž jsem si myslela, že abychom měli všechny nezbytné informace už dostatečně předem před svatbou, že bych to oznámení rozposlala už několik měsíců předem, aby se lidi stihli vyjádřit a případně se i sami nějak zařídit (např. hlídání pro děti atd) - jinak samozřejmě hosté už o svatbě a termínu vědí, v tuto chvíli už tak jde o oznámení jako spíš formalitu, není nikdo, kdo by se o svém pozvání na svatbu dozvěděl až z oznámení. 🙂 Každopádně teď trošku bojuju se svatebními koláčky - u nás je zvykem je rozvážet spolu s oznámením třeba dva týdny před svatbou, každopádně to už mi přijde hrozně pozdě vzhledem k těm informacím, které ten web obsahuje a které já pak potřebuju od hostů vyzjistit a samozřejmě včas nahlásit do areálu.. :/ Tak si říkám, že bych to poslala separé spolu s oznámením a před tou svatbou rozvezla už jen samotné koláčky.. Každopádně jak to máte s webem vy? Posíláte odkaz na něj všem hostům předem nějak mailem (osobně se mi tahle představa úplně nezamlouvá), nebo to řešíte jinak? 🙂 Díky všem předem! 🙂 P.S.: kdybyste měli i tip na nějaká pěkná svatební oznámení, tyhle tipy beru taky! 🙂
Odpovědět
Ahoj! Ja oznameni papirove vubec nedavam. Svatba v cervenci a svatebni webovku poslu behem pristi dvou tydnu protoze mame hodne hostu v zahranici.. Mame tam veskere informace ohledne svatby. Moje webovka (withjoy) posle odkaz v emailu 🙂 Uz mi bylo receno z ceske strany ze muj pozadavek na potvrzeni ucasti do 1.dubna je na cechy moc brzy 😄 Ze tem se dava delsi doba - tak s tim mozna take pocitat ze ty RSVP se tam nahrnou ale pak lide odreknou.
Odpovědět
Dobrý den, co se týče oznámení, mrkněte na náš web mepastelove.cz Máme ještě místo pro zakázky, teď přes zimu máme i vlastní návrhy zdarma 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@alisa_ přesně toho se bojím, že mi to tam všichni potvrdí, já podle toho udělám jmenovky a tak a ve finále u toho stejně budu sedět znova týden před svatbou a opravovat to 😄 Naštěstí pár známých už teď s jistotou ví, že nebudou moci dojít (mají termíny porodu atd.), ale to jsou světlé výjimky.. My máme svatbu v půlce června a tak do května bych to ráda měla od všech potvrzené, tak snad to už nebude takový problém 😄 🙂 Každopádně díky za postřehy! 🙂 @me_pastelove hodím očko, díky 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?