Svatební veletrhy 2016

Jaký veletrh doporučíte navštívit? Zajímá mě hlavně Praha, Brno, Vysočina. Praha Diplomat nebo Clarion, který je lepší? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já vím o jednom. :) A to v Brně ve futuru 20-21 února
Odpovědět
Profilova fotka
Minulý rok byl lepší veletrh v hotelu Clarion než ten v Diplomatu :-))
Odpovědět
Clarion je 15. - 16.11., v Diplomatu je to myslím 6. - 7.2.
Odpovědět
Já se tesim na novy, netradiční veletrh Svatební cirkus :)
Odpovědět
Profilova fotka
Z vlastní zkušenosti znám Diplomat a Clarion a dovoluji si doporučit hlavně svatební veletrh v hotelu Clarion, který je díky velkorysým prostorům vzdušný, světlý (není problém přijít ani s kočárkem např.), což v návalu návštěvníků každý ocení. Spousta firem z mnoho oborů je samozřejmostí. Volnější to bývá zpravidla v pátek, ale záleží i na počasí. Nejvíc lidí je kolem stánků, když skončí prohlídka, tombola nebo jiný doprovodný program. Dovolím si tvrdit, že je rok od roku lepší a kvůli inspiraci i veletržním nabídkám se tam vyplatí zajít. My tam budeme už počtvrté - Epsilon bude mít svou papírovou expozici stejně jako loni v modrém salónku Virgo - srdečně všechny zvu :) Už se připravujeme a těšíme na tu velkou událost: 15.-16. ledna.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, mrkněte na seznam, postupně jej aktualizujeme http://www.slevosvatba.cz/veletrhy/
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já se chystám na veletrh v Brně do galerie vedle Vaňkovky, bude 23. a 24. ledna :)
Odpovědět
@luuula A ten je kdy a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
Svatebni cirkus, 30.1. v Praze - netradiční svatební veletrh :-)
Odpovědět
Já jdu 16.1. Clarion.
Odpovědět
Profilova fotka
Svatební veletr ( Svatební dny ) státní zámek Sychrov 7. a 8.5.2016
Odpovědět
Tak jedem hned na Clarion :) Co od toho čekat, máme si vzít hodně peněz? :-D Jestli se tam dá i něco pořídit nebo jen kouknout na nápady..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Svatebního veletrh v Třebíči, který se bude konat v hotelu Atom v neděli 21. února 2016
Odpovědět
Profilova fotka
@aludanewra Dá se i pořídit, ale hlavně dekorace nebo doplňky. Popřípadě se dají objednat prstýnky se slevou, ale to většinou chtěli jen zálohu. :-)
Odpovědět
Já se chystám tuto sobotu do Clarionu.
Odpovědět
Profilova fotka
Když už se tu mluví o těch veletrzích... Chtěla bych se zeptat, jestli jsou tam věci (hlavně prstýnky např.) cenově dostupnější? Jestli má cenu si je tam třeba zamluvit nebo spíše hledat na internetu? Jaké máte zkušenosti, pořídili jste někdy něco přímo na veletrhu nebo je to spíše jen inspirace? Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@brambora28 tak my třeba na veletrhu plánujeme objednat prstýnky od Rydla s veletržní slevou 10%
Odpovědět
@lasveronicas v přesně tutu možnost sem doufala :)
Odpovědět
Profilova fotka
myslím že 19.2 Třebíč na Atomu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?