Svatební veletrh Diplomat Praha 2013, chystáte se?

Profilova fotka
Ahoj holky, chystáte se některá? Pokud jste tam byly loni, stojí to za to? Díky!
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@koada My se chystáme v neděli :-) Jedeme se podívat hlavně na prstýnky-vše ostatní tak nějak už snad máme...
Odpovědět
Profilova fotka
@jessinka23 Jsem ráda že se berete dříve než my :-) my totiž ještě nemáme vůbec nic, ani 100% jistý datum... tak mě to tolik nestresuje :-). Čekám právě jestli tam nebudou nějaký slevy, atd. Tak doufám.
Odpovědět
Taky se jedeme podívat už v pátek :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, uvažovala jsem o tom, ale chtěla jsem se přesvědčit jestli to má cenu podle vystavovatelů a jejich seznam jsem nikde nanšla. Nevíte někdo o něm?
Odpovědět
Ahojky, jdu v sobotu s kamarádkou.. Zajímají mě hlavně prstýnky Lukáše Rýdla, tak jsem zvědavá, zda se mi nějaký zalíbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se tam chystám sbírat inspiraci a možná shánět vizážistku, ale taky mě štve, že jsem nikde nenašla seznam vystavovatelů :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@starkova123 u Rýdla si určitě vybereš... my si u něj vybrali na veletrhu v Clarionu a rozhodování bylo vážně těžké... jeden hezčí než druhý.
Odpovědět
@z_kopretinka tak to jsem zvědavá... :-) a kolik Vás stály?
Odpovědět
také se chystám, jde se mnou svědkyně a jdeme v sobotu :-)
Odpovědět
@nathercie některé vystavovatele máš uvedené dole na plakátě, který je na tento termín určen...
Odpovědět
Profilova fotka
@starkova123 po slevě 11 tis - model 307 - mám je v profilu. Nevím proč, ale zrovna ty naše nemají na webu. Na veletrhu dávají slevu 10% ale jen když koupíš přímo tam.
Odpovědět
Byla jsem tam minulý rok s kamarádkou, která chystala svatbu a byly jsme dost zklamané. Nic moc :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Byla jsem předloni a pořád vzpomínám na výborné svatební koláčky hotelu Diplomat, které nám tam dali zdarma ochutnat. :-) Jinak co se týká veletrhu, tak šaty nic zvláštního, nevybrala bych si. Prstýnků měli velké množství a dávali slevu, myslím, že by se dalo vybrat. Pak tam prezentovali fotografové, ale to byla taková změť, že pokud už je člověk nemá předem vyhlédnuté na netu, tak se v nich naprosto neorientuje. Svatební oznámení tam prezentovaly asi jen dvě firmy, z čehož jedna jen na ručním papíře, nicméně sleva u nich byla. Pak tam prodávali nějaké serepetičky jako svatební bižuterii pofidérní kvality, závoje, podvazky apod. Na zbytek už se moc nepamatuji, takže nic jiného, co by stálo za zmínku. Pokud chce nevěsta strávit příjemné odpoledne návštěvou veletrhu, tak to účel splní, ale za sebe si myslím, že kompletní dodavatele na svatbu tam nevybere...
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_korunka Seznam není nikde, všude jen TZ z Diplomatu. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jestli tam někdo jdete i dneska, tak prosím napište jaké to letos je :-) Zítra se tam taky chystáme, tak ať víme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) jdu zítra se svědkyní a jestli se přidá moje :-D :-D :-D nevěsta s nejkrásnějším jménem:-):-). :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@meluhelu Z toho co jsem tu zatím vykoukala to zítra nebude veletrh, ale beremese sraz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@limda me s kamoskou neprehlednes:-) tak se dyztak prihlas:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@meluhelu Jasný kdyžtak řvu :-D
Odpovědět
holky jaky to bylo? co vas zajima? mam tady letacek?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už jsem ho stihla dneska :-). Opět, kdo shání prstýnky, super, protože je tam hodně zlatnictví. Takhle jsme si vybrali prstýnky loni a pak už věděli kam jít. Střívíce a více nabízejí slevu 25%, ale samozřejmě zrovna neměli mojí velikost :-). Taky tam bylo dost cukráren, květinářství a tak :-). Takže se těšte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka My půjdem hlavně po prstýnkách, takže se těším :-) A co ten doprovodný program, je to zajímavý nebo ztráta času? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@limda tak to vám z prstýnků za chvíli půjde hlava kolem :-), ať ale vyberete. No, líbila se mi floristka, která ukazovala, jak se váží květiny, což bylo zajímavé :-). Pak jsme si ještě počkali na fashion show, to už ale jen pro zajímavost :-). Jinak je stejná moderátorka jako loni :-/ a zrovna ne nejlepší. Ale koukala jsem se, že v sobotu toho mají více, takže myslím, že to za to stojí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tam byla taky včera a byla jsem překvapená, že tam bylo strašně málo svatebních salonu. Bavila jsem se s jedním z vystavovatelů a říkal, že je drahá výstavní plocha a svatební veletrhy rostou jak houby po dešti, proto se už ani pomalu nevyplatí v Diplomatu vystavovat a spousta firem, co byly vloni, už tam ani nešly.
Odpovědět
Profilova fotka
@luisianna to máš pravdu, salony tam opravdu chyběly. Já už jsem právě po šatech nešla, takže jsem to ani nezaregistrovala. Ale protože jsem byla na konci minulého roku na Expu, tak mi ten Diplomat prostě pořád příjde lepší. Bohužel, dneska už je to hodně komerční a ve finále to dopadá tak, že je vlastně pro návštěvníka veletrh zbytečný :-/
Odpovědět
Profilova fotka
viz - https://www.beremese-pro.cz/diskuse/j...
Odpovědět
Ja mam prstynky a jsem spokojena-vyborna cena a nakonec i s briliantem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme prstýnky a oznámení! Super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jessinka23 jaké jste vybrali?
Odpovědět
My taky byli a máme prstýnky :) Takže jsem nadšená. Jinak celý veletrh se mi moc líbil :)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?