Menu Forum

Svatba září 2018 - co už máte?

3. lis 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
markovkak
Registrovala se 11. července 2017 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha - západ.
  • Svatba bude 28. září 2018
fotoportrét
fotoportrét
markovkak
Registrovala se 11. července 2017 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha - západ.
 Ahoj holky, tak co už máte vymyšleno a zařízeno?emoticon my máme zatím jen datum a místo, ale času ještě dost emoticon Fotografa stále vybíráme, a na ty ostatní věci se zatím jen inspirujeme na pintrestu.
21. črc v 16:25  •  Svatba bude v září 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
klaudiesk
Registrovala se 25. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
klaudiesk
Registrovala se 25. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj emoticon, my se budeme brat v srpnu a mame zatim misto hostiny. Pomalu budeme ale vsechno zarizovat, my uz pak na to nebudeme mit cas. Ale mam zhruba o vsem predstavu.
21. črc v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misule79
Registrovala se 12. října 2016 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 1 přítele. Region Třebíč.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
misule79
Registrovala se 12. října 2016 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 1 přítele. Region Třebíč.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj emoticon , my plánujeme svatbu na říjen a nemáme vůbec nic. Ani datum, nic. Jen víme kde chceme mít obřad.Vše začneme řešit až po novém roce. Nemíním se zabývat blbostma a panikařit už ted, vše jde zařídit za poměrně krátkou dobu a bez stresu emoticon emoticon
21. črc v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabous91 (25 r.)
23
Registrovala se 24. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků. Má 3 přátele. Praha, Region Praha.
  • Svatba byla 16. září 2017
    Hryzely, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
gabous91 (25 r.)
23
Registrovala se 24. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků. Má 3 přátele. Praha, Region Praha.
  • Svatba byla 16. září 2017
    Hryzely, Region Kolín
 Já se vdávám v září 2017 a nemá toho o moc víc :D.
21. črc v 18:14  •  Svatba byla v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sweetwedding_cz
Sweet Wedding
Sweet Wedding PRO

Organizování svateb - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sweetwedding_cz
Sweet Wedding
Sweet Wedding PRO

@markovkak Dobrý den, velice ráda vám s přípravami svatby pomůžu. Pokud byste měla zájem, neváhejte se na mne obrátit. Hezký den Markéta
15. srp v 15:53  •  www.sweetwedding.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veruko24
Registrovala se 9. června 2017 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
veruko24
 Ja teda zatím nemám nic, kromě představ, času dost, i když příští rok na to moc nebudu mít čas, tak bych toho ráda co nejvíc vyřídila letos
15. srp v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apple2
23
Registrovala se 4. července 2011 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
apple2
23
Registrovala se 4. července 2011 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
 @markovkak Jen tak ze zvedavosti - budete mit cirkevmi snatek? Nebo mate zarizeno, ze Vas na matrice oddaji ve svatek? ☺
15. srp v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mouchapytlik (20 r.)
Registrovala se 29. července 2017 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mouchapytlik (20 r.)
Registrovala se 29. července 2017 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 My plánujeme taky září 2018, nemáme nic :D Sice už víme jak by to mělo asi vypadat, ale prakticky nemáme nic emoticon
15. srp v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markovkak
fotoportrét
fotoportrét
markovkak
 @apple2 No my jeste zvazujeme, zda mit obrad v patek (svatek) nebo v sobotu a popravde nas ani nenapadlo, ze by to s matrikou mohl byt problem o svatku... emoticon tak to si jeste budeme muset zjistit, jak to funguje.. cirkevni snatek mit nebudeme..
15. srp ve 20:30  •  Svatba bude v září 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivankase
Registrovala se 25. července 2017 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
ivankase
Registrovala se 25. července 2017 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Brno.
 My planujeme duben 2018 a mam už šaty 😂
15. srp ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markovkak
fotoportrét
fotoportrét
markovkak
 @ivankase Já vím zatím jen styl šatů, který by se mi líbil, ale stále zvažuju, zda si je nechat ušít nebo půjčit.. radši bych si je nechala ušít, tak se zatím poohlížím po nějaké šikovné krejčové.. Můžu se zeptat, jaké šaty máš vybrány?emoticon
15. srp ve 20:48  •  Svatba bude v září 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivankase
fotoportrét
fotoportrét
ivankase
 @markovkak já delší rukáv krajka a dlouhá bílá sukně něco na Boho styl bez výstřihu nemám tam co dát 😂 ale šou fakt krásné hlavně teda nemáme ještě termín paní nám řekla že ne víc jak pět měsíců do předu nám nedáji ale snad vyjde datum co chci já a teda prstýnky máme vybrané už
15. srp ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markovkak
fotoportrét
fotoportrét
markovkak
 @ivankase jj boho styl se mi taky libi nejvicemoticon emoticon
15. srp ve 20:59  •  Svatba bude v září 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivankase
fotoportrét
fotoportrét
ivankase
 @markovkak chlapa už mám vymyšlené taky co bude mít ještě teda toho našeho menšího ale je dost času ještě
15. srp ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veruko24
fotoportrét
fotoportrét
veruko24
 Ja bych si taky nejradši dala ušít, ale vůbec nevím, kolik to tak může stát a komu se svěřit
15. srp ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markovkak
fotoportrét
fotoportrét
markovkak
 @veruko24 taky vubec nemam predstavu... zatim sem psala dvoum krejcovym, ale jeste se neozvaly.. klidne by mi stacila naka sikovna pani, ktera se tim vylozene nezivi, ale umi to.. nez nejaky salon, tam se ta cena asi vysplha do desetitisicu..
15. srp ve 21:45  •  Svatba bude v září 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apple2
23
fotoportrét
fotoportrét
apple2
23
 @markovkak No já si totiž myslím, že ve svátek se na Vás matrika vyprdne (přeci jen státní svátky jsou všechny úřady zavřené - takže možná čtvrtek jako náhrada?).

Jinak co se týče šatů - já si nechvám šít v salonu Zlatá padesátá a ušijí úplně cokoliv. emoticon Tak je můžete zkusit na FB poptat (poslat foto atd), oni Vám přibližně řeknou, kolik by to mohlo stát, navrhnou materiál a případně pokud se budete chtít sejít, tak i nezávaznou schůzku s přípravou rozpočtu.
15. srp ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markovkak
fotoportrét
fotoportrét
markovkak
 @apple2 jj diky za podnet, zkontaktuju matrikuemoticon event. to presuneme na sobotu no.. a za tip na salon tez dekujiemoticon zkusim jim napsatemoticon
15. srp ve 22:19  •  Svatba bude v září 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apple2
23
fotoportrét
fotoportrét
apple2
23
 @markovkak Já myslím, že možná ani čtvrtek by nemusel být marný. Sice by si asi lidé museli vzít den dovolené, ale zase by pak měli prdloužený víkend. emoticon A určitě tím, že by to bylo v týdnu byste mohli ušetřit i na nájmu za prostory restaurací atd (často je v týdnu neúčtují a nebo za nižší cenu). Ale to už je spíš takový příjemný bonus a detail. emoticon
16. srp v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apple2
23
fotoportrét
fotoportrét
apple2
23
 @veruko24 A co zkusit Madoru? Ta sice není v Brně (sídlo v Mikulově), ale často mají navázanou spolupráci v celé ČR s určitými salony, kde Vás přeměří, řeknou co a jak dál, a potom se už chodí na zkoušky zase do toho salonu. A nebo na první měření k nim (probrat s nimi podobu atd) a zbytek v salonu, který máte blíže k bydlišti. emoticon
16. srp v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veruko24
fotoportrét
fotoportrét
veruko24
 @apple2 jo o Madoře jsem slyšela hodně! Rozhodně mám na seznamu! 😀
16. srp v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dominika_mal
Registrovala se 5. června 2017 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
dominika_mal
Registrovala se 5. června 2017 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha - východ.
 My plánujeme na červen 2018 a zatím ještě vybíráme místo na hostinu.. Na podzim chci jít se mrknout na šatyemoticon Jinak jsme už koukali i zrhuba na prstýnky, svatební oznámení už také víme jaké bude..emoticon
16. srp v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
handa92
Registrovala se 18. března 2017 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Svatba bude 18. srpna 2018
fotoportrét
fotoportrét
handa92
Registrovala se 18. března 2017 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Svatba bude 18. srpna 2018
 Ahoj, my plánujeme na 18. 8. 2018 a máme už zamluvené místo, hotel, kde bude hostina, kameramana, fotografa a kapelu. emoticon
16. srp v 09:42  •  Svatba bude v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markovkak
fotoportrét
fotoportrét
markovkak
 @apple2 my už právě máme pronajaté místo na celý víkend, tj. od pátku, kže čtvrtek ani nezvažujeme. Jen tak tak sme stihli zamluvit tento termín, i proto budeme mít svatbu až takhle ke konci sezony.. No napsala jsem jim email, zatím se neozvali..tak uvidím, dyžtak tam ještě zkusím brnknout..
16. srp ve 14:02  •  Svatba bude v září 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marievojikovacz
Nic není nemožné
Marie Vojíková PRO

1

“LAST MINUTE KOORDINACE SVATEB. Neváhejte a objednávejte koordinaci svateb do 31. srpna 2017, 17:00, a získáte dárek v podobě 10% slevy z celkové kalkulace. Kapacita je omezená :) https://www.facebook.com/marievojikova.cz/”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
marievojikovacz
Nic není nemožné
Marie Vojíková PRO

1

“LAST MINUTE KOORDINACE SVATEB. Neváhejte a objednávejte koordinaci svateb do 31. srpna 2017, 17:00, a získáte dárek v podobě 10% slevy z celkové kalkulace. Kapacita je omezená :) https://www.facebook.com/marievojikova.cz/”
(Před 3 měsíci)

Ahoj děvčata,

pokud by potřebovala některá z vás pomoci se zajištěním svatby (od A do Z), nebo pouze výzdobou, organizací obřadu - neváhejte mě kontaktovat emoticon

Moc ráda svatby zajišťuji a dokáži pomoci a šetřit korunky, kde se dá. Mohu doporučit i vyzkoušené salony, kde šijí šaty, apod.

Reference mé práce: marievojikova.cz

Budu se těšit na Vaše reakce.

Přeji krásný den,
M.
21. srp v 10:27  •  marievojikova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karianda (25 r.)
Registrovala se 17. srpna 2017 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Svatba bude 24. srpna 2018
    Penzion Nový Rybník, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
karianda (25 r.)
Registrovala se 17. srpna 2017 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Svatba bude 24. srpna 2018
    Penzion Nový Rybník, Region Příbram
 Ahoj,
my plánujeme svatbu 2018, začala jsem se koukat na některá místa na trase, kde by se potkali všichni naši příbuzní emoticon Spousta míst mi poslala cenové nabídky a to jsem teda na některé koukala s otevřenou pusou!! emoticon emoticon Fakt by mě zajímalo, kde na to někteří lidé berou emoticon emoticon
Každopádně jsme se nakonec rozhodli, pro místo, kde to nejen krásně vypadá, ale pro nás zatím vypadá cenově přijatelně.... A hned na začátku když jsme psali organizátorce svateb v daném místě, že nám na přesném datu tak nezáleží, tak majitelka nám odepsala, že od začátku května do konce září mají každý pátek i sobotu plný!!!! Další šok!! emoticon emoticon No nakonec z paní organizátorky vypadlo, že tam má z těchto 5-ti měsíců ještě volné dva srpnové pátky, takže jsme nakonec jeden zvolili emoticon Každopádně jsme sice datum zvolili , máme ho rezervované v místě obřadu a hostiny, ale matrika vypíše termíny až koncem října, a pokud tam náš srpnový pátek nebude, tak chtějí příplatek 7000,-kč emoticon Musím říct, že jsem z toho dost rozladěná emoticon , ale tak snad termín vypíšou a nikdo nám ho nevyfoukne emoticon Zjišťuji, že v dnešní době, se vzít, je docela oříšek.... emoticon Zvlášť když kdekoli řeknete, že to a to je na svatbu, tak je to najednou skoro dvojnásobně dražší emoticon emoticon
6. zář ve 03:09  •  Svatba bude v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacica01
Registrovala se 30. října 2013 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacica01
Registrovala se 30. října 2013 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Čau děvčata,tak já mám ženicha a to mi zatím stačí,bláznit budu až nějak časem.Teď si užívám přestěhování a hledání nové práce.Všem klidné a veselé zařizování emoticon
11. zář ve 03:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Vkladaj ponuku len do tém, kde sa hodí.”
3. lis v 10:52 • yggdrasill_fireshow
fotoportrét
fotoportrét
jitkasurfarka (31 r.)
Registrovala se 13. února 2017 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Mikulovice, Region Jeseník.
  • Svatba bude 11. srpna 2018
    Mikulovice, Region Jeseník
fotoportrét
fotoportrét
jitkasurfarka (31 r.)
Registrovala se 13. února 2017 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Mikulovice, Region Jeseník.
  • Svatba bude 11. srpna 2018
    Mikulovice, Region Jeseník
 Ja planuji svatbu 11.8.2018 mam zajistene místo obradu ,restauraci a matriku, uz jsem si rezervovala aji kytice´, ještě do konce roku chci zajistit fototgrafa a kameramana a dj
3. lis v 11:34  •  Svatba bude v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucieterezka
1
Registrovala se 20. října 2017 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
lucieterezka
1
Registrovala se 20. října 2017 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Hradec Králové.
 Máme svatbu 30.6.2018 a máme obřadní místo, místo hostiny, DJ a fotografku emoticon
3. lis v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí