Svatba v září a koronavirus

Profilova fotka
Zdravím. 👋 Plánujeme svatbu na 4. Září. Doteďka jsem pořád věřila, že se vše zlepší, koronavirus ustoupí a já budu moct v klidu plánovat a věřit, že to vyjde. Ale dnes po nových opatření začínám mít velikej strach, že to letos nepůjde. 😔 Svatební oznámení máme půlku rozdanou,půlku jsme ještě chtěli teď rozdat, to ale bohužel nejde. Jak se k tomu stavíte vy? Plánujete v klidu dal nebo se bojíte odsunutí na příští rok? Děkuji za odpověď. 🙏
Odpovědět
Já teda zatím neřeším. Ještě je čas. Vše mám domluvené že se to bude dat odložit. Pozvánky bych asi znovu nedělala jen všem řekla nové datum 😀
Odpovědět
My máme mít svatbu 26. června a pořád věřím, že se celá situace zlepší (do konce června je ještě dost času). V přípravách tedy pokračujeme a budu doufat, že budeme moct mít svatbu tak, jak jsme si naplánovali 🙂
Odpovědět
Taky mame svatbu v zari a zatim vse v klidu planujeme dal. Loni touto dobou taky panovaly hororove scenare, a pritom od zacatku leta az do podzimu vse fungovalo jako normalne. Letos se to taky bude lepsit, navic se zacina konecne ockovat, coz loni nebylo vubec. A budou volby, takze prijdou populisticke kroky. 😄 Kdyby se joo nahodou neco delo, tak to holt presuneme na jindy, ale casu je dost. Pul roku je hodne dlouha doba.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ono se to sice snadno řekne, ale doufáme, že září už bude v klidu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se chtěli vzít 5.6.2021, ale kvůli aktuální situaci jsme se rozhodli svatbu odložit právě na 4.9.2021. 😉 Předpokládáme, že většina lidí už bude naočkovaná a že bacil bude letním počasím oslabený.🙃
Odpovědět
Osobně věřím, že pokud se něco hodně nezvrtne, do prázdnin bude proočkováno 😀
Odpovědět
Profilova fotka
Do konce června se nic neotevřela ze služeb, takže pokud mas šaty, oblek atd, tak to je v pohodě... Podle mě září bude už v pohodě ale mít vše zařízeny
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?