Svatba v září 2020, co už máte?

Ahojte nevěsty, chci se zeptat, co už vše máte na svatbu v září sehnané, připravené, domluvené atd.? Docela mě děsí vidět, že některé nevěsty už mají i vytisknuté svatební oznámení... Zároveň, když se dívám do plánovačů, je na všechno plno času, jen se bojím, aby nakonec nebylo vše děláno na poslední chvíli. Tak se pochlubte, jak jste na tom vy? Třeba mě inspirujete! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@l9820 My už vlastně všechno důležité máme. Aktuálně máme domluvené následující: místo, fotografa, kameramana, sladké, švadlenu, vizážistku, DJ + kapelu, oddávajícího a koordinátorky, které se zároveň postarají i o květiny a komplet výzdobu. Oznámení a další tiskoviny si asi navrhnu sama, na prsteny jsme se byli včera podívat na veletrhu, abychom získali trochu představu, co je na trhu, krejčího pro ženicha máme v merku, ale budeme to řešit, až jakou vyberu barvu látky na svatební šaty. Teď zkoumám, kdo by nám upekl svatební buchtičky místo koláčků. :-) Drobné blboviny jako vývazky nebo dárečky pro hosty zatím odmítám řešit. :-D Jinak myslím, že na řadu těch věcí by byl ještě čas. Já jsem se to snažila domluvit co nejdřív, protože jsem měla dost přesnou představu o dodavatelích a nechtěla jsem, aby mi je někdo vyfoukl. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít svatbu 29.srpna (to je skoro září), tak snad nevadí, že taky napíšu. Máme zajištěné místo+ poslaná záloha, zamluvený termín na matrice, kameraman, fotografka, živá hudba k obřadu, DJ, vizážistka (make-up i vlasy), mám vybrané šaty, ale čekám teď na švadlenu, aby mi dala termín první schůzky, máme vybranou firmu která nám připraví raut ( taky je třeba se domluvit na schůzce), máme vybrané cukrářství na dort (v březnu jdeme na ochutnávku a popř domluvit se na dortu), máme zajištěného řidiče i obsluhu, domluvené pujčení polaroidu, prstýnky už máme vymyšlené, teď se rozhodujeme ve kterém zlatnictví nám je nechají udělat a už jsme začali pomalu řešit oznámení, to bych chtěla během března rozeslat. Jinak jsem teď ve fázi kdy kupuju dekorace, budu kupovat postupně každý měsíc něco a chci mít vše doma už do konce července, abych nesháněla věci týden před svatbou :-D
Odpovědět
Díky moc za odpovědi, no vidím, že bych měla začít dohánět některé věci... :-D A to mi přišlo, že dělám vše moc brzo... i dost lidí se divilo :-D
Odpovědět
My máme svadbu tiež na konci srpna, ale také tie doležité veci som si rezervovala skoro ihneď po zasnúbení (miesto, matrika, fotograf, kvetiny, dort) a to len preto, aby som ešte mala možnosť si vybrať. Bohužiaľ čím krajšie miesto/lepší dodávateľ, tým skor su vychytaní a nechcela som potom v panike hradať náhradu. Bola som napríklad prekvapená, že miesto, kde máme svadbu my bolo už v prosinci na celý rok komplet rezervované.
Odpovědět
Profilova fotka
@cofka1 To je ještě v pohodě :-D my jsme se na místo kde se budeme brát byli "jen podívat" už v květnu 2019 a paní nám řekla, že má na rok 2020 už poslední volný prázdninový termín a dva termíny září-říjen :D Tak jsme brali ten srpnový :D a to se chlap divil proč tam chci jet tak brzo a že je ještě na vše čas...
Odpovědět
@raduushka tak to je sila :-o mne to teda prekvapilo, ako rychlo su terminy zaplnene a to nie len miesta, ale aj cukrarky, fotografi a saty. Podla toho, co som pocula od inych neviest, problem byvaju aj terminy na matrikach, coz je asi najhorsie, lebo tam si len tazko vyberies nieco ine.
Odpovědět
Vidíte, všude a u všech je problém sehnat termín a přitom se říká, že svatby se už tolik nedělají a nejsou in :-D
Odpovědět
Matriku, místo hostiny, dort, šaty. To zatim mame. Svatbu mame 5.9. :-) Musime v brzké dobe doresit fotografa a kvetinu. :-D
Odpovědět
Ahojky, my máme pouze "zamluvený" kostel, zarezervovaný penzion a fotografku. To je vše ….
Odpovědět
Ahoj. Tak my máme svatbu 5.9.20 a zatím máme (pouze): místo obřadu, matriku, restauraci, šaty, fotografku a make-up. Zbytek nás čeká...stále řešíme počet hostů (kvůli Covid to stále nemáme jisté, kolik nás bude) a tak zatím nemáme ani objednány zákusky..Měli bychom se posunout v přípravách...Jste na tom některá podobně?
Odpovědět
Profilova fotka
@sofi_reni_13 Máme stejné datum a taky nevíme počet hostů (a návazně počet dalších věcí), naštěstí jsou všichni dodavatelé ochotní čekat na upřesnění do poslední chvíle. JInak máme asi všechno zařízené, jen svatební oznámení nám nějak vázne. :-D
Odpovědět
@zoe_se_vdava oznámení tvořím já - připraveny mám 4 verze a nemůžeme se rozhodnout. Ale to už nebute takový problém - dáme do tisku a rozdáme...ale myslím, že i v této věci bychom se měli rozhoupat - čas opravdu letí =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sofi_reni_13 Jo, my jsme si pořád říkali, že máme dost času, pak ten koronaprůšvih do toho, tak jsme zase spoustu věcí posunuli, a teď mám pocit, jako by svatba měla být pozítří. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?