Svatba a koronavirus

Milé nevěsty, termín svatby máme 25.6. 2021. Místo obradu i hostina už máme zamluvené. Ale to je vše. Jinak se nějak nemohu hnout z místa. Zkoušela jsem si aspoň do budoucna rezervovat termín zkoušení šatů, zajistit kadeřnice, ale odnikud se mi neozvali. Jediný, kdo reagoval, byla paní ohledně svatebního dortu. Popravdě vůbec nevím, jak řešit výběr hostů, jak formulovat pozvánky, pro kolik lidí počítat s dortem... , když nevím, co bude v červnu možné a co ne. Jak to řešíte a daří se vám něco zajistit? Děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, naše datum je 26.6.2021, tedy den po vás a šaty mám, oznámení už mám na cestě, kadeřnici svojí, co mě stříhá normálně, vizážistku taky domluvenou, dort pro 40 lidí taktéž. Vůbec se toho neboj a plánuj, všichni vědí, že je doba covidová a jsou na to přizpůsobený. Mně paní napsala, že kdyby se datum měnil, zdarma mi ty oznámení v návrhu opraví a pošle v pdf opravený a lidí 40 s tím, že kdyžtak budeme škrtat. Svatbu rozhodně přesouvat, ani rušit nebudeme, už kvůli následnému založení rodiny. Prstýnky teď řeším se zlatnictvím prostřednictvím e-mailů. Většina je ochotná, vědí, že to není lehká doba a většinou se najde cestička 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Jak sama pisete - nikdo nevi, co bude🙂 Tak bych to planovala tak, jak se vam zachce, bez ohledu na covid. A uvidite... my jsme planovali ted na leden. A tolikrat se to zmenilo na vsech frontach....a nakonec tyden pred akci se nam ozval majitel objektu, ze nam tu svatbu udelaji se vsim vsudy. Clovek fakt nikdy nevi, tak bych zacala od toho, jak to chcete a osekat to pak muzete vzdy..
Odpovědět
Profilova fotka
Já se také bála plánovat, ale co tak vidím tady na stránce, není čeho se bát.... Jen se zbytečně stresujeme, přitom bysme si to měli užívat... Džím place ať vyjde vše tak, jak má 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?