Sháníme svatební dodavatele ze Zlínska a okolí Vizovic

26. zář 200820

Zdravím všechny nevěsty, moc prosím o doporučení svatebních dodavatelů ze Zlínska a nejĺépe z Vizovic. Zatím jsme nesehnali kameramana, fotografa a také kadeřnici a kosmetičku. V okolí je jich hodně, ale těžké z nich vybírat, když člověk s nimi nemá žádné zkušenosti. Můžete mi prosím někdo poradit a doporučit někoho?

 • Ahoj rosse. Začala bych tím, že bych ty fotografy a kameramany navštívila a podívala se na jejich práci. Poslala jsem Ti kontaky na našeho fotografa a kameramana do IP. I když nejsou přímo z Vizovic, doporučuji oba navštívit osobně a určitě budeš mile překvapena. My jsme byli moc spokojeni.

 • Ahoj Rosse,
  posílám ti kontakt na našeho kameramana taky do IP. Není sice přímo z Vizovic,je ze Sehradic, ale myslím, že není problém přijet. My máme svatbu ještě dál než jsou Vizovice a přijede nám taky. Pošlu ti taky kontakt na moji kadeřnici, je moc šikovná. Fotit nám bude kamarád, takže s tím ti moc nepomůžu.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Výroba a prodej svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
  Originální svatební a bytové dekorace na míru. Jedinečné knihy hostů a fotoalba, poděkování pro rodiče svatební stromy a mnoho dalšího!
  FI-TO
  Prostějov
  Svatební doplňky a dekorace do požadované barvy,svatební bryndáčky se jmény novomanželů,girlandy či jiné "na míru"dělané drobnosti jsou samozřejmostí.