Pecetidlo nebo razítko

Ahoj holky, máte někdo zkušenost s pecetidlem s iniciály snoubenců? Nebo s razítkem? Pokud ano, tak kde jste si ho nechávali dělat a jak se s tím pracuje, prosím? 🙂
Odpovědět
Nechavala jsem si udelat od Lasper.eu, jinak je to jednoduchy, pecetni vosk je v podobe takovych pecicek, ty si rozehrejes, nalijes kam chces a prilozis pecet, trochu pritlacis a je hotovo, pecet je pruzna a neda se zlomit.
Odpovědět
Profilova fotka
@marusiav měli jsme na pozvánkách taky pečeť, jen teda my jsme měli jen obyčejné razítko s prstýnkama, co se dalo jen tak koupit. Sranda je že pokud se ta pečeť nalepí přímo na papír, nejde to sundat. Při rozdělávání pozvánek se pak většinou ten papir nahoře natrhnul. Nevím, jestli to jde sundat z papíru, když je ten vosk starší, u nás byl starý jen dva dny a bylo to teda pěkně pružný, takže to nešlo rozlomit.... Pokud maji zůstat pozvánky nepoškozený, je asi lepší jen spojit nějaké provázky pečetí a navléct to dodatečně na pozvánku. Nebo tím zapečetit obálku, která se může poničit.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak my měli vosk ve formě tyčinek. Na lžičce nad svíčkou se to nahřálo, kaplo na papir, razítko na to a hotovo.... množství vosku se jednou dvakrát vyzkouší a je to.
Odpovědět
My jsme měli razítko od firmy Katuans, najdete na Fler shopu.
Odpovědět
@zuzkaviden tak to čtu prvně, děkuju za postřehy, alespoň vím, čemu se vyvarovat 😊
Odpovědět
Jinak děkuju holky, mrknu se na to. Už teď se těším, až budu pečetit 😁
Odpovědět
Profilova fotka
My máme s iniciály z Aliexpressu - levné a nádherné, kvalita stejná jako od prodejců u nás. 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Měli jsme taky z aliexpressu, dokonce mi číňan udělal i čárky nad příjmením. Cena za pár kaček, visk jsem měla taky od něj v tyčince. Pečeť jsem vylila a obtiskla na mramorovou desku a poté byla součástí oznámení
Odpovědět
Já nabízím pečetítko s iniciály P+M
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?