Oddávající Dobroslav Makovička. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s miňovaným panem Makovičkou? Toužíme po nevšedním obřadu, tak jsme si zamluvili pana Maovičku. Brzo nás čeká první sezení a ráda bych věděla co nás čeká. Budu ráda za předání vašich zkušeností.
Odpovědět
1
4
5
Profilova fotka
@zuhni Ahoj, schůzka s a panem Makovičkou proběhla naprosto v pohodě a bez problémů. Sešli jsme se v Arkádách v kavárně. Přišel mi velice sympatický a docela i pohledný. Co mě překvapilo, přišel normálně oblečený. Má noční můra bylo, že přijde ve farářském obleku. Povídali jsme si o nás, našich rodinách a trochu i o panu Makovičkovi. O církvi a rodině. Žádné výklady z bible nic takového se nekonalo. Nakonec nám řekl, že nás oddá a vysvětlil nám jaké papíry si máme obstarat. Pak budeme mít další schůzku, na které se dohodneme na proslovu a pod. Opravu jsem z něj měla velice pěkný pocit a už se těším na další schůzku a ještě více na obřad. Myslím, že to bude v pohodě.
Odpovědět
To jak matrika přistupuje k obřadům je jedna velká byrokracie a je to smutné. Na pana Makovičku jsem dostala kontakt přes známé, kteří s jeho obřadem a přístupem byli velmi spokojeni. Dovolala jsem se mu hned s prvním zavoláním. Byl momentálně na chalupě na Šumavě. Řekl mi, ať mu pošlu termín a místo svatby přes SMS a v pondělí mi dá vědět, ale ať se raději v pondělí i já ozvu. Velké překvapení bylo, když přišla od něho zpráva hned druhý den po telefonátu, že nás v náš termín oddat může. ;-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, mohla byste mi některá prosím poslat kontakt na pana Makovičku? Předem děkuji :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Moho také poprosit o kontakt na pana Makovičku? Děkuji :)
Odpovědět
Ahoj, chci se zeptat, zda máte někdo nějaké nové zkušenosti z obřadu s panem Makovičkou?? Konkrétně mě zajímá možnost vynechání slibů při obřadu :) Děkuji.
Odpovědět
@nevestamonika Dobrý den, mohla bych se zeptat, jak probíhal obřad vedený panem Makovičkou? :) Zařadil do své řeči i svatební sliby? Díky moc.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Nezvedá mi mobil a ani neodepisuje. :(
Odpovědět
@delger Dobrý den, máme svatbu příštího roku v Červenci a od listopadu jsme s panem Makovičkou domluvení.. termín nám závazne potvrdil a máme s e s ním sejít začátkempříštího roku. Reagoval na sms OKAMŽITĚ a nikdy se nám nestalo že by telefon nezvednul. Máte správné číslo?
Odpovědět
Profilova fotka
@gaaaby děkuji už mám domluveny termin s p Makovickou
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
holky prosim...kolik stoji pan Makovicka???
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@xhamr03 uz je vase svatba dlouho a bohuzel nam se stalo ze makovicka nam vysel vstric a nyl ochotny nas oddat v 6 vecer. Pred nama mel nekolik svateb a na misto prijel pozde . My jsme nebyli 100% prichystany a potrebovali 0 minut vse sokoncit. Nasi rec zkratil na nutne minimum sbalil penize a rychle zmizel. Pred svatbou se ani moc nesnazil nas videt videli jsme se jednou pusobil na me dobre ale timhle me zklamal
Odpovědět
@annaei Dlouho to není, je to tři roky. Přesně, jak píšete vy..dělal na nás nakonec dojem, že mu jde zejména o peníze..z naší svatby odešel ihned po přípitku a zbytek obřadu, kde on nemluvil, už upaloval pryč s tím, až si roh občanek ustřihneme sami. Velmi nás zklamal.
Odpovědět
Článek se načítá
@xhamr03 me to hodne mrzi protoze cela svatba vysla nad ocekavani dobre a tohle prpste nebylo ono. Predtim me jednou videl ani se o to moc nesnazil ale ja jsem ho k tomu temer donutila. To mi vysvetlil co relne ale pak vic jak pulku toho nerekl a sliby jsme nemeli zadny
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Prosím, nějaké dal další, čerstvé informace ze svateb vedených p. Makovičkou? Zeptám se asi blbě, ale... partner má strach, že nás bude lámat k víře, byly nějaké náznaky / návrhy? Vyhovují mi spíš Unitáři, jenže ti nejdřív neměli diář a následně čas :-(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
S panem Makovickou nas bohužel čekalo zklamání. Sice měl v náš termín čas, na první schůzce se zdál fajn, ale na svatbu dorazil s hodinovým zpožděním! Behem 5 minut nás oddal, a pak ještě behem gratulaci zase utekl. Upřímně jsem čekala, jestli si řekne o peníze,protože jsme mu je ani nestihli předat a samozřejmě napsal. Na schůzku domluvenou pro předání honoráře dorazil opět s hrozivým zpožděním. Pán je velice příjemný, do víry ani nic podobného nás netlačil. Ale ke vidět, že prachy jsou prachy :-/
Odpovědět
Mohu se prosím zeptat, kolik peněz si říká?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Zdravím, můžu se zeptat zda má někdo nějaké aktuální zkušenosti a kolik si za obřad říká? Díky!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
My jsme platili 5500 kc a nelitujeme. Obřad byl nejkrásnější, byli jsme spokojeni my i všichni hosté ze námi chodili, jak to bylo nádherné. Spojit se s ním je ale opravdu náročné, na obřad však přišel včas.
Odpovědět
Právě, aktuálně, řešíme svatbu v Botanické zahradě v Troji. Celé "zařizování" obřadu stálo 5 telefonátů.. 1. Botanicka - volné pátky v Červenci a Srpnu? 2. Matrika P7 - s poplatkem 1.000Kc + 5.000Kc (dle NOVÉHO nařízení, pokud nemám bydliště na P7) :-S Díky, nechci. Za 8 minut oficiálního sezdání? 3. Unitáři.cz - sháním oddávajicího. Termín zvládnou, ale poplatek 8.000Kc.. =-) 4. Apoštolská církev = pan Dobroslav Makovička (který oddával mé dva kamarády a byl vždy perfektní) Jedno zazvonění a zvedá. Za 2 minuty dohodnuté datum a čas obřadu. Cena 5.000Kc. 5. Potvrzení termínu v Botanické. A je to ;-) Dáme schůzku, popovídáme si, pozná nás, oddá nás a to nám stačí. Kdokoliv je lepší než bába z matriky. Navíc, církevní obřad vás k ničemu nezavazuje. My jsme absolutní ateisti a nikdo to vůbec neřeší. Pokud hledáte charismatického, vstřícného a příjemného člověka před kterým si máte říct své "Ano" , tak pan Makovička je naprosto ideální.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Rada bych pridala naopak svoji aktualnejsi zkusenost. 3 mesice zpet nas oddaval pan Makovicka a bylo to bohuzel nejvetsi zklamani z cele svatby. Dorazil na misto, ani mne nepoznal a neprisel pozdravit (stala jsem tam jen s vizazistkou a fotografkou, par metru od nej), sedl ke stolu, vypsal si sve, vydrbal mi kozich, ze to vypadalo na 5ti minutove zpozdeni obradu a odesel. Behem chvile mi pribehla svedkova, ze chce poslat penize. U obradu rekl pak nejakou svoji obecnou rec, nic o nas (na cemz jsme se domlouvali, ze prvni cast bude o nas a proto take byli na schuzce). Chteli jsme, aby obrad byl osobnejsi, jsme ateiste a proto o reci o bibli nam moc neslo. Po obradu se bez rozlouceni vytratil, prachy mel, ze?! Toto me jen utvrdilo, ze cirkev vice nez o vire je o penezich. Na osobitosti obradu nam velmi zalezelo a popravde me to fakt mrzelo a uplne se to vybocovalo nasim predstavam.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj, pana Makovičku jsme měli jako oddávajícího. Cena byla 7000, první schůzka super, ale musím teda říct, že obřad byl hrůza. Od příjezdu spěchal, aby bylo všechno hotové, pletl jména, hrozně dlouho měl řeči o bibli, i přes to, že nám slíbíl, že nic takového povídat nebude (bohužel to byla jediná část obřadu, u které nespěchal), při nasazování prstýnků koukal na hodinky a bylo vidět, že chce být někde jinde. Nakonec po obřadu sbalil peníze a vypařil se - no zkušenost teda opravdu otřesná a rozhodně bychom jej nikomu nedoporučovali, maximálně pokud nepůjde sehnat nikdo jiný.
Odpovědět
My měli Tomáše Řeháka za 6000 a byli jsme spokojeni. Termín jsme si rezervovali rok předem (a to už nemohl v čas, který jsme chtěli, tak jsme se přizpůsobili - šlo o posunutí o hod. a půl, takže bez problémů).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj, máte někdo novější zkušenosti s panem Makovičkou, popř. máte někoho na doporučení? Máme svatbu u Berouna a bohužel se v našem termínu konají trhy, takže nás starostka nemůže oddat a máme si zařídit církevní sňatek.
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?