Obyčejné vějíře na obřad pro hosty

29. kvě 202040

Líbí se mi to

Ahojte,
poradíte někdo prosím, kde koupit obyčejné levné papírové vějíře? Máme obřad v létě a venku, a chtěla bych pro hosty (hlavně babičky, těhule, děti atd.) vějíře. Budeme mít přes 100 hostů, takže bych ráda aspoň 30 vějířů a při částce 70 Kč za vějíř se to celkem prodraží. Pokud neseženu, tak vyrobím, ale chtěla jsem to aspoň zkusit 🙂 Stačí úplně obyčejný, malý, papírový vějíř.

Moc díky za případné odpovědi 🙂

 • @nika1005  Objednávala jsem z Aliexpressu. Dívala jsem se ještě na Stoklasu, při objednání více kusů cena klesá.

 • Také jsem měla z Aliexpressu, konkrétně ty v organzových obalech - 24 pcs/lot White Folding Elegant Silk Hand Fan with Gift bag Wedding & Party 21cm. Pár jsem jich vyřadila kvůli horší kvalitě, i tak se to ale vyplatilo, jeden vyšel asi na 17 Kč.

 • Svatební propriety - e-shop na adrese www.sosey.cz, je tam vějíř i s gravírováním jmen za 45 Kč/ks

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat

  Líbí se mi to

  Napiš zprávu

  Napiš, proč příspěvek nepatří na fórum.

  Upravit komentář

  Upravit diskusi

  Opravdu chceš smazat komentář?

  Doporučení dodavatelé
  Svatby na míru pro 2 až 50 osob, zajištění všeho od ubytování po fotografa, květiny i vizážistku, osobní přístup, NEUTRATÍTE NESMYSLNÉ PENÍZE!
  Vyrábíme pro vás dřevěné dekorace na svatby a jiné příležitosti. Jakýkoli požadavek na míru pro nás není problém. Mrkněte na www.woodener.com
  Vyrábíme podvazky, pásky, polštářky, čelenky, bižuterii, klipy na boty, vývazky a další svatební doplňky. Vyrobíme kompletní výzdobu na Vaši svatbu.