Nevěsta 2012 z Ostravy. Místo, šaty...poraďte

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky ,plánuji letos v září svatbu a pořád jsem na vážkách kde se vzít a kde mít hostinu... kde sehnat nejlepší šaty :-p atd. máte někdo radu?
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka Nema to s komunismy nic spolecneho,pochazi z USA:-)
Odpovědět
Nazdárek holky, tak jsem byla dneska na ochutnávku v aknelu...upřímně...ty mini koláčky nic moc. Nechutnali nikomu v rodině. Svatební koláče byly dobré. Takže hledám dál....jsem z toho rozčarovanáááá :-|
Odpovědět
@zmaldik Ahojky, dneska jsem stihla ochutnávku v Aknelu (mini koláčky nic moc, nikoho nenadchli), pak jsem fičela k pí. Kepákové (výborná domluva,mám rezervované téměř vše: svatební kytice,korsáže pro ženicha, svědka, kytici na ruku pro svědkyni, korsáže pro rodiče, kytky pro maminky, polštářky na prsteny ve formě růži), poté vizážistka pí. Konečná (dokolalé líčení oproti předchozí vizážistky). Velká spokojenost :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ ahojky, tak diky za info, aspon se mi potvrdilo ze jsem si vse vybrala dobre jak kepakovou tak konecnou a aknel ja jsem osobne spokoena takze super ....takze zbyvaji vlasy :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ ještě jsem se chtěla zeptat, kde si nakonec byla se nalíčit? u ní doma? u tebe doma? nebo někde mimo úplně ? :-)
Odpovědět
@zmaldik líčení bylo u ní doma. Ale na den D si nechám provést vše u sl. Staré. Obě spolupracují, tak pokud se dohodnu i se sl. Starou tak bude vše v jejím kadeřnictví. Říkala, že to tak občas dělají. Ale není problém dojet k nevěstě.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky máte ňáký kontakt na tu vizážistku -Konečnou??? když ji tu tak chválíte
Odpovědět
@vrcka jukni na webovky visageforyou. Používá kvalitní kosmetiku a má hodně zkušenosti...více na jejich webovkách:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ dík pěkné fotky.tebe bude líčit???
Odpovědět
@vrcka ano, jsem s ní domluvená :) byla jsem už i na zkoušce a musím říct, že je výborná. Měla jsem už v únoru jinou vizážistku a to se teda nedá srovnat.....však ji můžeš zkusit:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ za tu zkoušku když jí jdeš zkusti se ji platí kolik???
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem treba neplatila za zkousku nic.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@terdis a jakou máš vizážistku ???
Odpovědět
Profilova fotka
@terdis co jsem se tak dívala,tak si účtujou 800 ato ,že 400sta na zkoušku a 400 za svatební den... a,co když bude nespokojená,že? a pak honem shánět dállll
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka Opravdu profi si uctuje 1000Kc, 300Kc za dalsiho svatebcana jako je mamka atd. Pracuje s hodne kvalitni kosmetikou.Kontakt ti poslu do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
@terdis tak jo,pošly díky :o) já jsem ani nechtěla vizážistku,ale holky v práci mi říkaly ať aspoň jendou vypadám jako člověk :-D a přece jen ony fakt mají kvalitní makeup co vydrží celý den :-p a aspoň nás bude někdo hýčkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, moje kamaradka jela tyden pred svatbou k mori, pote ji vyskakalo akne, plakala...ale ta vizazistka to zachranila:-)
Odpovědět
@vrcka Ahojky, první zkušební líčení 400kč, v den svatby 400 kč....což je odpovídající cena.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj chci se přidat máme svatbu v červenci v Klimkovicích v kostele a jak jsem si všumla tak jako větší část mám šaty s Kariny v porubě
Odpovědět
Profilova fotka
@teika ahojjj , jééé v Klimkovicích je pěkně :-) No a šaty mám taky z Kariny, jsem tam byla spkojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka ano to je hlavně mě kostel v Klimkovicích provází celým životem
Odpovědět
Profilova fotka
@teika tak to je pěkné, že budeš skoro v rodinném prostředí:) a v jaké barvě budeš mít výzdobu??? povídej
Odpovědět
Profilova fotka
výzdobu budeme mít bílou a bordo... na hostine tam bude ještě trošku i zelená
Odpovědět
Profilova fotka
@teika tak to budete mít pěkné, jej jsme tu dlouho nic nenapsala ;-) Venku bylo krásně tedka zas hnusně... se bojím abych v den svatby měla pěkné počasíííí
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka no to počasí je hrůza snad nebude pršet ale když jo musíme si říct že nám prší štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
@teika ano ano říká šse takže drobný deštík i by se i hodil ;-)ale ono jak je zima a venku tak tmavo je to hrůza :-(Zítra se mi vdává kamarádka tak ji držím palce ať je zíra lépe! ;-) Ono,ale stejně stačí at je hezky když se jede na radnici.. pak už se jen sedí v rastauraci... no a ještě to focení aby bylo pěkně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka souhlasím jen takový jemný deštík hlavně ať je teplo nebo v tom kostele umrznu
Odpovědět
Profilova fotka
@teika jj doufejme:) ty máš červenec to je většinou krásně:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co nového u vá???
Odpovědět
co je nového? NERVY!!! :) Tak jak jsem byla celou dobu v pohodě, tak to teď začíná....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?